Skocz do zawartości

Wpadłeś? Możesz Mieć Ostatnią Szansę !


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dużo osób chce dostawać szansę po złapaniu na oszustwie (czitowaniu). Zjawisko to wystepowało od dawna, zazwyczaj jezeli taka osoba zgłaszała się na PW - dostawała szansę za odpowiednią karę.

W tym temacie będzie robione to oficjalnie. Jeżeli dana osoba będzie chciała odpokutować swoją winę, pisze tutaj i informuje że odpokutował winę wspomagając serwer pieniężnie.

 

Oczywiście proszę nie myśleć sobie: "poczituję sobie, jak mnie złapią zapłace i git." Do takich sytuacji nie dopuścimy.

 

Poniżej będzie utworzona lista osób, które dostały już szansę, bo szansę można otrzymać tylko JEDEN raz.

 

1. SMS:

1.1 Po treść i numer należy zgłosić się do Wlasciciela serwera (@Pikaczu, @Przemek M lub @Ka!)sms o treści ag cssetti na numer: 92550 Koszt sms (30,75)

Wysyłasz sms'a i kod zwrotny podajesz wraz ze swoim nickiem na PW jednemu z Head Adminów Serwera (@Pikaczu lub @Przemek M ). Następnie wpisujesz się tutaj podając nick i sposób odpracowywania bana. Przy tej opcji level jest resetowany ze wszystkich klas.

1.2 Po treść i numer należy zgłosić się do Wlasciciela serwera (@Pikaczu, @Przemek M lub @Ka!)sms o treści ag cssetti na numer: 92550 Koszt sms (41,82)

Wysyłasz sms'a i kod zwrotny podajesz wraz ze swoim nickiem na PW jednemu z Head Adminów Serwera (@Pikaczu lub @Przemek M ). Następnie wpisujesz się tutaj podając nick i sposób odpracowywania bana. Przy tej opcji level jest zachowywany na wszystkich klasach.

 

2. Przelew/Paypal/Paysafecard

2.1 W grę wchodzi także przelew/Paypal/Paysafecard.

Po dane do przelewu zgłaszasz się na PW któregoś z Head Adminów. ( @Pikaczu & @Przemek M )

 

 

 

 

 

 

Wzór do zastosowania w poście:
Nick: (podajesz tutaj swój nick z gry na którym dostałeś bana)
Sposób odpracowywania bana: (piszesz tutaj numery sposobów)
Inne: (Tutaj umieszczasz informację, komu wysłałeś kod z smsa lub że zgłosiłeś się po dane do przelewu)
Jak widzicie, nie popłaca się oszukiwać. Łatwo nie ma, ale jeżeli ktoś szczerze żałuje, to będzie chciał odpracować karę. Poniżej jest utworzona lista. Ma ona nie służyć tylko zobaczeniu kto dostał już swoją szansę, lecz zwróceniu uwagi adminów na daną osobę pod względem uczciwej gry.

 

Lista osób, które dostały szansę:

 

Maverick  ( 2.1, Paysafecard, Przy tej opcji level jest zachowywany na wszystkich klasach. Zakaz adminiowania. )

 

*.sKapieC.* ( 2.1, Paysafecard, Przy tej opcji level jest zachowywany na wszystkich klasach. Zakaz adminiowania. )

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie