Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Imię: Sylwester

nick: Sylwesterk2003PL

Znajomość AMX : Mam 5-6

Sprawny i działający mikrofon : troche tak

Składka : tak

kontakt zemną GG: https://www.gg.pl/#profile

Dlaczego ja?: ponieważ uwielbiam ten serwer można po rywalizować i nie lubię kiedy ktoś oszukuje dlatego chciałbym jako administrator chronić ten serwer kiedy nie ma ani 1 administratora na serwerze.

Ile czasu?: Tak na ok.3/4g+ dziennie .

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Seboll
      Nick: Seboll
      Imię: Sebastian
      Steam ID:  Będzie w ciągu tygodnia z względu na to, że miałem przerwę z graniem od 2 lat i teraz wracam do rozgrywek. Max tydzień i będzie steam z cs
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 5-6 godzin dziennie na spokojnie
      Opisz siebie: Mam na imię Sebastian mam 21 lat. Jestem z Gdańska pracuje jako dostawca Alkoholu grupy Żywiec. Parę lat temu grałem codziennie w counter-strike lecz czas kazał się wziąć za siebie i zarabiać na życie. Ale głowa mówi, że nie mogę odpuścić tak fantastycznej gry i wróciłem do grania
      Dlaczego akurat Ty?: Zajmowałem się tą funkcją przez ponad 3 lata. Wiem co nie co o graczach, którzy nie potrafią grać bez dopingu  Umiem odróżnić dobrego gracza od złego. Mam teraz czasu na takie rzeczy i bez problemu mogę się tym zająć. Widzę, że brakuje kandydatów na te stanowisko, a ja śmiało mogę je przyjąć na klatę. Zrozumcie mnie tylko, że chcę tylko i wyłącznie pomóc oraz poświęcić swój czas na pilnowanie graczy dobrych od złych
      Czy miałeś styczność z AmxBans?: Oczywiście przez ponad 3 lata tak jak zostało to opisane wyżej.
      Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: no po takim którym siedziałem w UBteam to mogę śmiało siebie ocenić na 8/10
      Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Za małolata graliśmy z kumplami na WH, ale to tylko między nami dla naszej rozgrywki
      Kontakt: FB, GG i w najbliższym czasie Steam.
    • By TakJakJest
      Nick: LuQ
      Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo wysokie, potrafię odróżniać graczy dobrych od ... wiadomo jakich. 
      Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocne 7
      Staż w CS-sie: 11 lat
      Steam (link do profilu na https://steamid.uk/):https://steamcommunity.com/id/JestRuski
      Dlaczego Ty: Ponieważ, jestem bardzo często na serwerze, nawet w godzinach późnych, siedzę na nim sporo, oraz znają mnie tam już raczej wszyscy z tej dobrej strony. 
      Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Nie potrafię określić ale więcej niż 4h dziennie
      Kontakt: Forum oraz gra, najczęściej. 
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/LuQ/54.38.63.53:27015/
      Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Niestety nie dam rady, mam zablokowane sms'y premium. Inna metoda też odpada, bo niestety nie mam hajsu. Uczę się i kasy jako tako nie dostaje ;c
      @ Sysia ;*Okej, jednak że za każdym razem UB. To do czegoś nawiązuje nie prawdasz? Jeżeli ogarnij się od Jessy nawiązuje do tego to XD, co do Hassmana spoko RAGE był
      @ morningstar DD2 Mordeczko ale mam steama
    • By xdTv
      Nick:xd Data Urodzenia:13.08.2004 Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze. Co dzień jestem kulturalną osobą też umiem rozpoznać cheatera (mam prawie 600 godzin w Cs Go) Znajomość sourcemod [1/5]:3/5  
    • By Kreatyw..
      1. Nick: Zeyowsky
      2. Imię: Norbert
      3. Wiek: 15
      4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
      5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
      6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): Tak
      7. Link do swojego GameTracker https://www.gametracker.com/player/zeyowsky/91.224.117.18:27085/
      8 Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?  Często gram na nim a sporo osób się kłóci, wyzywa i czasami jakiś aimik wejdzie  
      9.IIe czasu możesz poświecić na serwerze: W sumie to nawet cały dzień (Po szkółce)  
      10.Czy posiadałeś już admina: Tak Posiadałem Na ONLYDD2
      11.Posiadasz TS3: Tak
    • By belmondziak
      Nick:Mlody Rastafari
      Imię:Moje imie jest to cash
      Steam ID:STEAM_1:0:1609244375
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:12h
      Opisz siebie:  jezdzilem pod witosem i atakowałem schody, to był 2005 albo i 4, przyjechałem do Warszawy, nie zdawałem sobie sprawy dokąd zaprowadzi mnie poszukiwanie prawdy, MOBBYN, odnalazłem skarb którym ro********m kraty, odnalazłem brata, gramy rap a nie w karty, nowy johny cash to nie country to city shanty, mija 15 lat szmaty oprócz pały chcą też autografy
      Dlaczego akurat Ty?:Nie ma lepszego na to stanowisko 
      Czy miałeś styczność z Amxbans?:Tak
      Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:10/10
      Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:Andrzej-Software/PawelHook2010/Mobbyn.io/
      Kontakt:Message PW!/STEAM

Odpaliłem bubble gum Mobbyn, zamuliłem banie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.