Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
xxSlayeRxx

Skarga Admin King

Recommended Posts

Jako, że mi zamknęliście skargę, powołując się na unbana (którego nie chciałem), jestem zmuszony do otwarcia nowego zgłoszenia. Proszę także najlepiej o połączenie 2 tematów.

Chce tutaj tylko i wyłącznie ukarania admina Kinga za niesprawiedliwe traktowanie (niezgodne z regulaminem)

Skoro twierdzicie, ze zostałem ukarany słusznie (nie ważne jaka to jest kara kick, 5 minut, perm) to chciałbym, żeby ktokolwiek zacytował mi pkt regulaminu który złamałem (jako, że należała mi się kara)

PO PROSTU NIE CHCĘ BYĆ KARANY ZA NIEWINNOŚĆ - piszę wielkimi literami, aby wyróżnić ten fragment, a nie, aby krzyczeć

True, proszę abyś teraz przeczytał ze zrozumieniem (a może ja się nie dosyć jasno wyraziłem?, jeśli tak to przepraszam)

Fajnie by było jakbyś nie odrzucał skargi, której nie ogarniasz... Sama Twoja wypowiedź tak mówi, czy ja napisałem, że chce unbana, czy ja napisałem, że chce sprawiedliwości dla kogoś? W tym temacie pisały 3 osoby Ty, King oraz ja. Ja dostałem bana, ja złożyłem skargę na Kinga, a to, że zabił kogoś (nawet go nie znam ani nicku nie pamiętam) było częścią opisu sytuacji

Uważam, że nie słusznie mnie wykikował i zbanował. Nie złamałem ŻĄDNEGO punktu regulaminu, a i tak zostałem ukarany, Wątpię żeby 3 (a może 4) wiadomości (1 dłuższe zdanie nie mieszczące się w 1 @u) były "spamem"

dla porządku, aby nie było, że nie mam to mi odrzucicie:

Twój nick: xxSlayeRxx

Nick oskarżonego: King

IP/SID oskarżonego: ???

Data i godzina zdarzenia: 31.08.2019 - 15:33:01

Dowody: http://f1a.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-1908311521-de_dust2.dem.zip

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mentek DD2 #1
      Data zdarzenia:Okolo 23:55 Nick użytkownika: Mrs.Jessa Dowody:Wszystko jest na czatbox przyznam sie ze wyzywalem ale po co pisze ze czytac nie umiem wiec nie dam sie takiej osobie jak ona zeby mi mowila co mam robic niech sie sama pilnuje bo tylko tyle potrafi Świadkowie:Nie ma Uzasadnienie:Dostalem bloka na stale nwm czemu az na stale jak sie daje na 24 h a nie na zawsze wiec widac jak sie zna na i taka osoba ma moda i jeszcze kozaczy i mysli ze wszystko moze robic i tu sie myslisz ja sobie nie dam zeby mnie jakies dziecko uczylo co mam robic tyle z mojej strony wiec prosze cos z tym zrobic
    • By Rimsie
      Witam, dostałem dzisiaj około godziny 23:10-23:20 administrator o nicku @ greXCS:GO wyrzucił mnie z serwera i zagroził banem za to, że dostawał głowy i najwidoczniej był "ztiltowany" tym iż może być ktoś lepszy oraz umie strzelać lepiej od niego. Czyli w skrócie dostałem groźbę bana po czym chłopaczyna mnie zkickował , a gdy wróciłem na serwer żeby to wszystko wyjaśnić jego już nie było. Według mnie takie zachowanie zasługuje conajmniej na upomnienie bądź jakąś rozmowe bo to nie jest normalne. Funkcja admina jest myślę po to żeby pilnować serwera a nie żeby wywalać graczy i im jeszcze grozić a jak przyjdzie co do czego to uciekać. Ode mnie to tyle i życzę miłej nocy ;). 
    • By PaTrYkus DD2
      Nick: PaTrYkus
      Doświadczenie (w byciu adminem): Adminowałem sporo razy
      Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9
      Staż w CS-sie: około 12 lat
      Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561198017735960
      Dlaczego Ty: "Admin musi być wzorem i świecić przykładem" - to by sie zgadzało  . Miałem wcześniej tutaj admina i chciałbym powróćic na stanowisko :D. Myśle że będę bardziej opanowany niż wczesniej
      Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie , zależy od pracy 
      Kontakt: Steam , forum , gg "8625654" 
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/PaTrYkus %3B*/54.38.63.53:27015/
      Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Tak
    • By cinek1210
      Twój nick: #TeAm Sniper MLODY Nick oskarżonego: Wasz admin nadal nie widzę amxbansu IP/SID oskarżonego: wasz admin Data i godzina zdarzenia: teraz Dowody: amxbans Opis sytuacji: 30 sec do końca rundy ide z b w stronę a po pake która tam leży jest 1 vs 1, ide respem ct i z niego wychodzę do końca zostaje 15sec słysze biegającego ct chowam się by go ustrzelić niestety nie wychylił, widzę 6 sec do końca więc kładę wszystko na jedną kartę i wybiegam strzelając przegrywam i dostaje kicka za cele mapy które WYKONYWAŁEM... Wchodzę spowrotem na serwer i w tym momencie mieszkamy w Polsce gdzie jest wolność słowa nie obrązając ani nie używając wulgaryzmów wyrażam swoją opinię o adminie który kickuje za wykonywanie celi, dostaje bana na 5min z powodem idź na skargę... to się nazywa nadużywanie admina które powinno być surowo karane, uważam że ta sytuacja powinna się skończyć conajmniej ostrym upomnieniem oraz nauczeniem typa regulaminu.... z ciekawością czekam na odpowiedź h@  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.