Skocz do zawartości

Zablokowane Ogólna prośba


Anka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Panowie!

Drodzy Admini i @ RumcajsJumper,  ja wszystko rozumiem, że każdy ma swoje prywatne życie (ja również je mam) ale przeglądałam GT adminów i wzięłam się za głowę.

Nie będę hipokrytką bo sama jestem akurat tutaj trochę współwinna ale największe GT ma @ misiek223 DD2 #2. On najbardziej się udziela w życiu serwera.

Są nowe chętne osoby do bycia adminem, które często i gęsto są na serwerze, czemu jeszcze nie dostali odpowiedzi @ RumcajsJumper? Ja rozumiem, że masz bardzo dużo na głowie bo masz kilka serwerów jeszcze dochodzi do tego forum... Ale może przydałby się opiekun serwera, który Ci pomoże? Gracze się trochę skarżą, że serwer od odejścia Pauliny został "lekko" zaniedbany... (Ja do Ciebie osobiście żadnych żali nie mam) i co mnie denerwuje jeszcze wśród adminów BRAK KOMUNIKACJI miedzy sobą. 

Przepraszam, że tak dosadnie to napisałam, jeżeli kogoś uraziłam z całego  serduszka jeszcze raz przepraszam. 

Razem tworzymy wraz z graczami serwer zróbmy coś z tym!!

Buziaki :) miłej nocy 

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula synku, czy to serce pękło?"  -Krzysztof Kamil Baczyński

 

 

wyr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje i kopa w tyłek, już się wszystkim zajmuje. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie