Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Proponuję zmienić kolor rangi UBteam na jakiś inny. Przy oznaczeniu widać czarny niewidoczny napis ;) 

Znowu zmieniać kolor rangi? 

Niedawno dopiero co była propozycja i ten kolor został wybrany. 

Normalnie widać, ja jestem na nie. 

Już była propozycja zmiany koloru rangi z fioletowego, więc ten zostanie taki jak był. To nie jest kolorowanka

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By frasioo
      Aha jeszcze jedno.
      Dużo osób narzeka na 120hp vipa, ponieważ nie da się go zabić jednym strzałem i ma tak jakby "2 życia" przez to osoby denerwuja sie na serwer i p2w vipa. Myślę, że powinieneś zmienić jego hp do standardowego 100. Vip ma i tak bardzo dużo rzeczy które stanowią go lepszym.
    • By frasioo
      Dodanie prefixów dla adminów, opiekunów, właścicieli.
      Wyglądało by to mniej więcej tak;
      [VIP] frasioo
      [ADMIN] frasioo
      [OPIEKUN] frasioo
      [WŁAŚCICIEL] frasioo
    • By Redzim
      # Tytuł propozycji (czego dotyczy) : [GŁOSOWANIE]
      # Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić) : Zmiana miałaby dotyczyć głosowania na mapę, a mianowicie aktualnie głosowanie jest na klawiszach 1, 2, 3 itd. przez to często w trakcie gry-zmieniając broń wybieramy mapę. Co często przeszkadza graczom w trakcie gry oraz często nie pozwala im wybrać mapy na której chcieliby tak na prawdę grać. Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby w/w głosowanie było pod klawiszami, które nie będą przeszkadzać w grze.
      # Linki/Załączniki do wzorników : Brak
    • By #Polski#gosc#
      Twój nick: #Polski#gosc#[WREDNY] Nick oskarżonego: makarov IP/SID oskarżonego: STEAM_0:1:1404957 Data i godzina zdarzenia:21.11.2019 - 18:40:26 Dowody: Opis sytuacji:Nie rozumiem powodu tego bana większość osób które grają na serwerze przeklina
    • By Wolfiik
      Typ propozycji: (czego dotyczy propozycja?) Zmiany skinów
      Opis propozycji: Wpadłem na taki pomysł żeby zmienić ,,Grubość Skinow" ponieważ moim zdaniem skiny wyglądają ładniej jak są trochę ,,Chudsze" i zajmują oczywiście mniej pola widzenia. Na dole dorzucam zdjęcie jak miałby by wyglądać skiny po zmianie. Mam nadzieję że wszyscy będą wiedzieć o co mi chodzi. 
      Linki/Załączniki: 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.