Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Środkowy przeglądzik!


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

🗞 Na rynku transferowym dzieje się coraz więcej. Sprawdźcie sami dzisiejszy przeglądzik!  

🔝 Wymiana pomiędzy Manchesterem a Juventusem jest jak najbardziej realna. Kluby czekają na decyzje Dybali. Jeśli on zaakceptuje ofertę kontraktu od United wówczas Lukaku powędruje w drugą stronę. 

🔙 Belg już co prawda 2 miesiące temu zaakceptował warunki kontraktu przedstawione przez Inter, jednak klub z Mediolanu nie mógł dać więcej niż 70 mln €.  Manchester chciał 83 mln. Dlatego rozpoczęto rozmowy z Juve.

🔺 Rennes nie ustępuje w walce o transfer Koscielnego. Francuski obrońca był bliski przenosin, zaakceptował warunki kontraktu, jednak ostatecznie kluby nie dogadały się co do wysokości odstępnego. Negocjacje zostały wznowione.

✔️ Shinji Okazaki, zwycięzca Premier League z Leicester, przeniósł się do Malagi.

🇮🇹 Kevin-Prince Boateng jest bliski transferu do Fiorentiny. Według SkySport, piłkarz Sassuolo podpisze 2-letni kontrakt i będzie kosztować milion euro.

🔴 Ajax kontynuuje „odbudowę” drużyny. Holendrzy potwierdzili wczoraj zakup 18-letniego Alexisa Mendeza. Amerykanin występował wcześniej w Freiburg. 

🇨🇳 Chiński Bejing Guoan kupił 27-letniego Fernando ze Spartaka Moskwy za 15 mln €.

🔜 Blisko przenosin do Spartaka jest także Andre Schurrle. 28-latek ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Fulham. Trener Borussi Dortmund nie ma go w swoich planach, więc klub zdecydował się go sprzedać. Niebawem dojdzie do finalizacji transferu.

🇷🇺 Zenit prowadzi negocjacje z Barceloną w sprawie Malcoma. Dyrektor sportowy rosyjskiego klubu, Javier Ribalta był wczoraj w Hiszpanii z ofertą w wysokości 40 mln €.

🇹🇷 Trwają rozmowy pomiędzy Monaco a Galatasarayem, donosi L’Equipe. Turecki klub chciałby pozyskać Radamela Falcao. 33-latek ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Monaco.

🆕 Były selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Donadoni został nowym trenerem Shenzhen FC, zastępując Hiszpana Juana Romana Lopeza Caro.

🗣 Nowy gracz Wolverhampton, Patrick Cutrone powiedział po transferze: „Jestem smutny, że opuściłem Milan, ale zarazem szczęśliwy, że przeszedłem do klubu, który mnie chciał.”

🇰🇷 Grupa kibiców z Korei Płd. oburzyła się faktem, iż Cristiano Ronaldo nie zagrał w towarzyskim meczu Juventusu z gwiazdami K-League. Niezadowoleni kibice chcą złożyć pozew przeciwko Portugalczykowi, domagając się zadośćuczynienia za „udrękę psychiczną.” 

🍺 Martin Hinteregger w dość nietypowy sposób wymusił na swoim klubie transfer. 26-letni obrońca upił się tak mocno, że następnego dnia nie pojawił się na treningu. W wyniku tego FC Augsburg przyjął zaniżoną o trzy miliony euro ofertę Eintrachtu Frankfurt za Austriaka, który w środę przejdzie testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z zespołem Orłów. (via onetsport)

🚷 Ole Gunnar Solskjaer powiedział, że Eric Bailly przeszedł operacje i nie zagra przez kilka miesięcy. Obrońca Manchesteru wróci do treningów w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

Dzięki za uwagę. Zapraszam do dyskusji oraz pozostawienia LIKE. Miłego dnia ekipaaa! 

FB_IMG_1564570094098.jpg

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie