Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posted (edited)

Imię:  Martyna
Twój nick na TS3`Malina ღ 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:  Spędzam trochę czasu na tym TeamSpeak'u (choć od niedawna) i chciałabym pomóc przy jego "ogarnianiu", pomocy użytkownikom etc :D Na pewno w ciągu kilku dni będziecie mnie kojarzyć ^^
Ile czasu spędzasz na TS3:  Kilka godzin dziennie, jestem również dostępna często "na zawołanie"
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):  Myślę, że na pewno powyżej 5 i szybko się uczę
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:  Posiadałam swojego ts'a przez pewien czas
Posiadasz sprawny mikrofon (Tak/Nie): Tak
Czy przeszedłeś mutację głosu (dot. płci męskiej): 
Kontakt: Forum, Steam (https://steamcommunity.com/profiles/76561198845820461/)

Edited by Einhorn

Chętnie zobaczę Cię na tym stanowisku. Często Cię widzę na ts. Myślę, że poradzisz sobie.

+Brak adminów
+ Szybko nawiązujesz kontakty 
+Jesteś miłą osobą 

Wielkie Tak :swir:

Pomimo tego, że użytkownicy są za twoją kandydaturą odrzucam podanie ze względu nie niespełnionie wymagania.

Dołączyłaś do nas niedawno, a ja poszukuję osób, które są z nami już dłuższy okres czasu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By CwaniaK #
      Twój Nick: CwaniaK #
      Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Witam, mam na imię Arkadiusz. Mieszkam pod Warszawą. Cóż dalej  mówić na csowiczach  jestem od  4 lat  także już trochę tu jestem.  Od czasu do czasu  jeżdżę  na mecze  Widzewa ( niestety nie zawsze mam czas )  no cóż po prostu lubię być tam gdzie RTS gra... Bardzo ciekawi mnie taniec (KIZumba)  i moim marzeniem jest własnie zostanie dobrym tancerzem  
      Jak się o nas dowiedziałeś: Z forum 
      Co byś wprowadził w życie serwera?:  Na pewno proponuję dodać kanały muzyczne razem z botami oraz  dodać więcej rang 4Fun
      Twoje doświadczenie: W skali 1-10 myślę że 8 
      Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?]: Tak , miałem dwa tsy swoje .Dodam że kiedyś miałem opiekuna na TS3  ( na starym ts csowiczów )
      Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
      Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]:  Tak
      Ile możesz poświęcić czasu?: 2-4 godz
      Posiadasz mikrofon?: Tak 
      Przeszedłeś mutację głosu?: Tak
    • By TomorrowLand
      Twój Nick:  Tomorrowland
      Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]:  Mam na imię Mateusz. Mieszkam w województwie Łódzkim niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Na Csowiczach jestem już kilku lat, czasami moja aktywność była lepsza czasami gorsza.... różnie to bywało bo nie zawsze ma się czas. Jestem wielkim fanem muzyki  Trance jeżdżę na różne festiwale i klubowe wydarzenia związane z tą muzyką. Moim małym marzeniem jest żeby pojechać właśnie na Tomorrowland bądź na UnTold to Rumunii. 
      Jak się o nas dowiedziałeś: Parę dobrych lat temu kolega polecił mi tą sieć.
      Co byś wprowadził w życie serwera?:  Jakieś  mini konkursy za które się dostanie vipa na 7dni ewentualnie karaoke. Fajnie też byłoby gdyby chociaż jeden dzień w miesiącu administracja jak i zwykli użytkownicy mogli sobie razem pogadać na luzie... takie wielkie pogaduchy  
      Twoje doświadczenie:  Już nie raz miałem admina na TS, również miałem własnego TS'a.
      Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Miałem chociażby administratora tutaj na Csowiczach tylko kilka lat temu.
      Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
      Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]: Tak
      Ile możesz poświęcić czasu?: 5/6h
      Posiadasz mikrofon?: Tak
      Przeszedłeś mutację głosu?: Tak 
    • By Mr.Kat.DyLu
      Imię: Dawid
      Twój nick na TS3:  DyLu
      Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:  Ponieważ często siedzę znam większość osób przesiadujących i chce pomóc  
      Ile czasu spędzasz na TS3:  3-8
      Czy posiadasz admina na innym TS3?:  Nie
      Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 5 nie siedze w tym ale coś tam ogarniam :p 
      Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:  Nie duże ale szybko się ucze
      Posiadasz sprawny mikrofon (Tak/Nie): Tak
      Czy przeszedłeś mutację głosu (dot. płci męskiej):  Tak
      Kontakt: steam/forum/gg/ts3
    • By younG_liczi.
      Twój Nick: Wiek: Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Jak się o nas dowiedziałeś: Co byś wprowadził w życie serwera?: Twoje doświadczenie: Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Zapoznałeś się z regulaminem?: Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]: Ile możesz poświęcić czasu?: Posiadasz mikrofon?: Przeszedłeś mutację głosu?:
      Wymagania:
      I: Wiek min. 16 lat.
      II: Po zaakceptowaniu podania zostaniesz poddany rozmowie kwalifikacyjnej.
      III: Składka jest obowiązująca.
      IV: Brak posiadania rangi na innych serwerach bądź forach.
      V: Posiadanie mikrofonu.
      VI: Przynajmniej 10 postów na forum.
      Oczekiwania:
      I: Aktywność w życiu forum oraz serwera.
      II: Systematyczność.
      III: Integracja z graczami oraz administracją.
      IV: Znajomość regulaminów.

Przed napisaniem podania odpowiednio go zatytułuj np. [Admin] Bartek
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.