Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Anony.mous

[Wzór i Wymagania] Na Admina CSGO MOD#2

Recommended Posts

Posted (edited)

Kryteria oraz wymagania przed złożeniem podania:

- Minimum 16 lat;
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
- Minimum 30h przegrane na serwerze;
- Obowiązkowo aktywne konto steam;
- Posiadanie mikrofonu;
- Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania.

Wzór podania:

Nick:
Znajomość AMXX (W skali 1-10):
Staż w CS-sie:
Steam / NonSteam:
Dlaczego Ty:
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:
Kontakt:
Link do GameTracker'a:
Dofinansowanie serwera 11,07zł SMS/10PSC/10PRZELEW[tak/nie]:

Edited by Anony.mous

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By fOCUSONCS:GO
      Nick: fOCUSON[t]
      Data Urodzenia: 27.05.1996
      Link do GT: https://www.gametracker.com/player/fOCUSON[t]/145.239.239.225:27015/
      Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: hmm, myślę że posiadam DUŻE doświadczenie do pełnienia tej funkcji którego może brakować innym.
      Kilka zdań o sobie: Jestem Aleks, mieszkam na Kujawach, swoją przygodę z CS'em zacząłem jeszcze w szkole podstawowej grając ze znajomymi w 1,6. Wolny czas spędzam na siłowni, rowerze bądź też na mieście ze znajomymi.
      Znajomość sourcemod [1/5]: Uczciwe 3/5 z racji iż potrafię zmienić cvary wgrać plugin itp, natomiast nie napisze go od podstaw.
      Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie mimo braku tej jednej godziny przegranej na serwerze, którą oczywiście postaram się nadrobić dziś jeśli tylko czas na to pozwoli.
      Pozdrawiam. 
    • By xdTv
      Nick:xd Data Urodzenia:13.08.2004 Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze. Co dzień jestem kulturalną osobą też umiem rozpoznać cheatera (mam prawie 600 godzin w Cs Go) Znajomość sourcemod [1/5]:3/5  
    • By Kreatyw..
      1. Nick: Zeyowsky
      2. Imię: Norbert
      3. Wiek: 15
      4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
      5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
      6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): Tak
      7. Link do swojego GameTracker https://www.gametracker.com/player/zeyowsky/91.224.117.18:27085/
      8 Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?  Często gram na nim a sporo osób się kłóci, wyzywa i czasami jakiś aimik wejdzie  
      9.IIe czasu możesz poświecić na serwerze: W sumie to nawet cały dzień (Po szkółce)  
      10.Czy posiadałeś już admina: Tak Posiadałem Na ONLYDD2
      11.Posiadasz TS3: Tak
    • By Roxi
      Cześć jestem Roxi chodzi o sprawę o admina nadal na tym serwerze jest mało adminów chyba dwóch na serwerze 5v5. Jestem ogarniętym człowiek ale jest problem w jednej rzeczy mam 14 lat  ;/. Często wchodzę na serwer widzę ze jest czitera admina nie ma nawet online ludzie wychodzą reputacja na tym traci gram na serwerze bardzo często około dwie trzy godziny na dzień.Ludzie pytają się mnie czy jest admina a go nie ma. Sorry za małą rospiskę ale nie wiem co napisać 
    • By Shell 3MAPS
      Wymagania:
      Minimum 15 lat, ale liczy się przede wszystkim dojrzałość. Działający mikrofon. Posiadanie mutacji. Minimum 5 godzin na serwerze. Wzór:
      Nick: Data Urodzenia: Link do GT: Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: Kilka zdań o sobie: Znajomość sourcemod [1/5]:  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.