Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By NinjaX
      Imie: Łukasz Wiek: 17 Nick: Ninjax SID: 48 Serial: 92982C6E914E6DFD15105F12F60F6A94 Dlaczego akurat ty?: Ponieważ lubię tę grę oraz mam w niej doświadczenie, często grałem w gierki typu Policjant, z interakcją. Podoba mi się ten serwer i brakuje frakcji też, warto próbować... Czy posiadasz TS3/Discord?: To i to. Znajomość Regulaminu (0-10): 8 Czy posiadasz mikrofon?: Tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Jestem Łukasz, mam 17 lat i pochodzę z Częstochowy, jestem spokojny, neutralny i potrafię rozwiązywać problemy. Umiem pracować w grupie szybko się uczę i mam wiele ciekawych pomysłów. Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: około 3/4 godzin dziennie w weekendy to nawet 6/7.
    • By SlaweQ MTA
      Twój nick:  SlaweQ
      Link do zaakceptowanego podania: https://csowicze.pl/topic/54040-podanko/?tab=comments#comment-256524
    • By Miros
      Twój nick: Miros
      Link do zaakceptowanego podania: @ Kaskader
    • By S3B!X
      Skład SAPD
      Inspektor Główny:
      @ LoPowski MTA
      Inspektor:
      -
      Komisarze:
      -
      Aspiranci:
      -
      Sierżanci:
      @ _SpirytusiK_
      Posterunkowi:
      @ FormaT
      @ eXe.
    • By S3B!X
      Każde nowe podanie musi posiadać taką nazwę:  [SAPD] (Twój nick) (ranga)  

Wzór:
      Imie : Wiek : Nick : SID : Serial : Dlaczego akurat ty?: Czy posiadasz TS3/Discord?: Znajomość Regulaminu (0-10): Czy posiadasz mikrofon? :  Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Ile czasu możesz poświęcić na służbę?:

Wymagania do wstąpienia w szeregi Policjantów :
      1. Kandydat powinien być aktywnym członkiem akademii SAPD.
      2. Kandydat musi posiadać komunikator głosowy TS3/Discord.
      3. Kandydat musi być zdyscyplinowany.
      4. Kandydat musi wykonywać rozkazy wyższych rang.
      5. Kandydat musi być osobą opanowaną.
      6. Kandydat musi znać swoje uprawnienia i wykonywać powierzone mu zadania jak i wypełniać swój obowiązek.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.