Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Similar Content

• By NinjaX
      Twój nick: NinjaX
      Powód nieobecności: Wylot do Hiszpanii do pracy bez kompa. 
      Czas twojej nieobecności: około 2 miesiące. 
    • By Smiley11
      Witam
      Mam propozycję żeby dodać linię anty rash'u bo to trochę denerwuje mija 10 sec od ropoczęcia rundy to "CT" juz jest prawie pod anarhią i to jest trochę bezsensu. I to tyle co chcialem przede stawić z mojej propozycji.
      Pozdrawiam całych członków forum oraz Administracje
    • By Whoppa1.6
      Witam wszystkich graczy .
      Proponuję  wgrać plugin "amx_ip" jak wszyscy wiecie rano ciężko zastać admina na serwerze oraz w innych porach dnia wiadomo każdy ma swoje życie prywatne, a graczy z "dopalaczami" na serwerze w ten czas przewija się strasznie dużo wiadomo jedni mają to w Du*ie a inni wychodzą z tego powodu... na serwerze jest pewnie dość sporo osób które by nagrywały oraz wrzucały demka na forum wiadomo nie ma admina na serwerze na forum prędzej ktoś siedzi i szybko zareaguje na owe demko by zbanować takiego delikwenta...

Proszę o pozytywne rozważenie mojej propozycji
      Pozdrawiam
    • By loreN
      Witam.
      Ostatnio spotkałem się z niemiłą sytuacją, mianowicie kolega na serwerze CS 1.6  DD2 Only (IP: 54.38.63.53:27015) rzucił mi broń, po czym jakiś gracz zabrał ją i napisał na czacie "XD". Admin powiedział, że za takie coś nie ma bana. Wychodzę więc z propozycją dodania kary za tzw. griefing, np. celowe nie rozbrojenie/podłożenie bomby, notoryczne chodzenie pod celownikiem, zabieranie broni, rzucanie fleszy czy smoków itp. Myślę, że chociaż profilaktyczny kick nie zaszkodzi 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.