Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Recommended Posts

 

Witam wszystkich graczy .

Proponuję  wgrać plugin "amx_ip" jak wszyscy wiecie rano ciężko zastać admina na serwerze oraz w innych porach dnia wiadomo każdy ma swoje życie prywatne, a graczy z "dopalaczami" na serwerze w ten czas przewija się strasznie dużo wiadomo jedni mają to w Du*ie a inni wychodzą z tego powodu... na serwerze jest pewnie dość sporo osób które by nagrywały oraz wrzucały demka na forum wiadomo nie ma admina na serwerze na forum prędzej ktoś siedzi i szybko zareaguje na owe demko by zbanować takiego delikwenta...

 

Proszę o pozytywne rozważenie mojej propozycji :)

Pozdrawiam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plugin na serwerze jest tylko, że była propozycja wykorzystania go tylko dla adminów -> 

została ona zaakceptowana a teraz robicie następną propozycję by sam plugin dodać który już jest. Się proszę zdecydować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By Matixen
   Proponuję, aby dodać mapę na serwer dd2 ale z cs:go, jest tam dużo więcej możliwości dla terrorystów, aby można było zająć longa i mida, oczywiście dodając tą mapę nie mam na myśli usunięcia klasycznego DD2 z 1.6, lecz żeby na końcu mapy było zawsze głosowanie na następną mapę, gdzie będzie do wyboru klasyczny DD2 i DD2 z cs:go. 
   Również proponuję o umożliwienie do zakupu 1 flasha na osobę, bo każdy się ze mną zgodzi, że gdy serwer jest 32/32 i jest np 15 osób w TT, to łącznie flashy mają 30, a nie 15, gdzie co sekundę rzucają ludzie te flashe i wiecznie ma się mleko na twarzy, bo co poleci 10 flashy, to zaraz leci drugie tyle i weź tu się odwróć od tych flashy, jak w cs 1.6 jesteś wpatrzony w ziemie, ścianę, a i tak dostaniesz mleko. Myślę że zdecydowanie 1 flash na 1 gracza wystarczy.
  • By Diller
   Twój nick: Twoj DIler daje 0,7
   Nick oskarżonego: bazyl
   IP/SID oskarżonego:  # 3  "bazyl" 2122 STEAM_1:0:341394460  42  1:06:21   35    0
   Data i godzina:  10:7
   Dowód: wh jak dla mnie
   Opis sytuacji: Widac jakie info ma... sami ocenijcie demko  
  • By dGe
   Data zdarzenia: 10.08.2019 Nick użytkownika: vixa Dowody: Świadkowie: na zero z tyłu Uzasadnienie: pisze sobie wulgaryzmy z cenzura a chlop mi daje ostrzezenia, to po co macie wgrana ta automatyczna cenzure?
  • By Najarany
   Twój nick: Najarany Nick oskarżonego:Kaskader IP/SID oskarżonego: Nie potrzebne. Data i godzina zdarzenia: 07.08.2019 13:01 Dowody: http://f1a.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-1908071254-de_dust2.dem.zip  czasówki 7:15-7:37 (czas od rozpoczęcia akcji) Opis sytuacji: Dostałem bezpodstawnego bana za respa na którym nie przebywałem, cofałem z zielonych i w anarchii zobaczyłem przeciwnika. Resztę będzie widać na demku.
  • By eQ#DyLu
   Proponuję zmienić kolor rangi UBteam na jakiś inny. Przy oznaczeniu widać czarny niewidoczny napis  
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.