Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich graczy .

Proponuję  wgrać plugin "amx_ip" jak wszyscy wiecie rano ciężko zastać admina na serwerze oraz w innych porach dnia wiadomo każdy ma swoje życie prywatne, a graczy z "dopalaczami" na serwerze w ten czas przewija się strasznie dużo wiadomo jedni mają to w Du*ie a inni wychodzą z tego powodu... na serwerze jest pewnie dość sporo osób które by nagrywały oraz wrzucały demka na forum wiadomo nie ma admina na serwerze na forum prędzej ktoś siedzi i szybko zareaguje na owe demko by zbanować takiego delikwenta...

Proszę o pozytywne rozważenie mojej propozycji :)

Pozdrawiam :D

Plugin na serwerze jest tylko, że była propozycja wykorzystania go tylko dla adminów -> 

została ona zaakceptowana a teraz robicie następną propozycję by sam plugin dodać który już jest. Się proszę zdecydować :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Matixen
      Proponuję, aby dodać mapę na serwer dd2 ale z cs:go, jest tam dużo więcej możliwości dla terrorystów, aby można było zająć longa i mida, oczywiście dodając tą mapę nie mam na myśli usunięcia klasycznego DD2 z 1.6, lecz żeby na końcu mapy było zawsze głosowanie na następną mapę, gdzie będzie do wyboru klasyczny DD2 i DD2 z cs:go. 
      Również proponuję o umożliwienie do zakupu 1 flasha na osobę, bo każdy się ze mną zgodzi, że gdy serwer jest 32/32 i jest np 15 osób w TT, to łącznie flashy mają 30, a nie 15, gdzie co sekundę rzucają ludzie te flashe i wiecznie ma się mleko na twarzy, bo co poleci 10 flashy, to zaraz leci drugie tyle i weź tu się odwróć od tych flashy, jak w cs 1.6 jesteś wpatrzony w ziemie, ścianę, a i tak dostaniesz mleko. Myślę że zdecydowanie 1 flash na 1 gracza wystarczy.
    • By Diller
      Twój nick: Twoj DIler daje 0,7
      Nick oskarżonego: bazyl
      IP/SID oskarżonego:  # 3  "bazyl" 2122 STEAM_1:0:341394460  42  1:06:21   35    0
      Data i godzina:  10:7
      Dowód: wh jak dla mnie
      Opis sytuacji: Widac jakie info ma... sami ocenijcie demko  
    • By dGe
      Data zdarzenia: 10.08.2019 Nick użytkownika: vixa Dowody: Świadkowie: na zero z tyłu Uzasadnienie: pisze sobie wulgaryzmy z cenzura a chlop mi daje ostrzezenia, to po co macie wgrana ta automatyczna cenzure?
    • By Najarany
      Twój nick: Najarany Nick oskarżonego:Kaskader IP/SID oskarżonego: Nie potrzebne. Data i godzina zdarzenia: 07.08.2019 13:01 Dowody: http://f1a.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-1908071254-de_dust2.dem.zip  czasówki 7:15-7:37 (czas od rozpoczęcia akcji) Opis sytuacji: Dostałem bezpodstawnego bana za respa na którym nie przebywałem, cofałem z zielonych i w anarchii zobaczyłem przeciwnika. Resztę będzie widać na demku.
    • By eQ#DyLu
      Proponuję zmienić kolor rangi UBteam na jakiś inny. Przy oznaczeniu widać czarny niewidoczny napis  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.