Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

- Wchodzenie raz dziennie na forum;  Da się zrobić
- Minimum 16 lat;  19 lat
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; Będzie
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;  Oczywiście :)
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;  Nikogo nigdy nie obraziłem, zwracam uwagę na kulturę i zgłaszam osoby lamiące regulamin na u@.
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;  Jestem lubiany, i staram się być bardzo pomocny.
- Minimum 50h przegrane na serwerze; Ojojoj, do końca następnego tygodnia będzie w 100%.
- Obowiązkowo aktywne konto steam; Konto STEAM: ^.^. Nie korzystam z CS`a 1.6 na STeam gdyż mi kompa Crashuje.
- Posiadanie mikrofonu;  Mogę załatwić ;)
- Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania.  To chyba podstawa, nie? :D

Wzór podania:

Nick: Krzysztof Jarzyna Ze Szczecina
Doświadczenie (w byciu adminem): Opiekun serwera CoD MODMW3, 4-5 razy Administrator CS 1.6 (JB, ZM, DM, DD2, DR) Oraz raz współwłaściciel. Jedyne czego nie rozumiem, to edytowanie pluginów.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):8-9
Staż w CS-sie: Około 7-8 lat.
Steam / NonSteam: NS
Dlaczego Ty: Dlatego, że jak wyżej wspomniałem, jestem osobą bez konfliktowną, nie staram się doprowadzać do bójek słownych, raczej próbuje temu zapobiec. Jestem pomocny (Jednemu graczowi pomogłem ze wstawienie SS`o na forum). GT? Można nadrobić, bez problemu w tydzień się wyrobię ;))
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Weekend (5-6h) - Tydzień Roboczy (2-3h)
Kontakt:GG, DS, FB
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Krzysztof Jarzyna Ze Szczecina/54.38.63.53:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:  Oczywiście że tak.

PS. Jeżeli się nie uda, spróbuję za tydzień, pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytają i życzę miłego dnia/wieczoru/nocy ;)

Posted (edited)

Za okresem próbnym, ale tylko jeśli załatwisz sobie steam

Słabe GT ale szybko idzie nadrobić

Doświadczenie, oraz znajomość amxx na plus

Edited by Szycha.*

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By miglanc2526
      Nick: M.I.G.L.A.N.C
      Doświadczenie (w byciu adminem): 2 lata ( z klatkami )
      Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
      Staż w CS-sie: 889 godzin
      Steam / NonSteam: Steam ( ID podam na pw )
      Dlaczego Ty: Gram u Was dziennie , praktycznie. Co po niektóre osoby mam w znajomych na steamie , jeżeli  wpadnie jakiś odpał  trzeba się prosić o admina ( choć nie powiem nie ma z tym problemu) Pracuje w sumie od 6-17 , ale jak wpadam na serwer to spędzam dość długo czasu . A w weekendy zdarza się nawet do godzin porannych.  
      Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 6-8 godzin
      Kontakt: Steam , fb , ewentualnie nr tel na pw
      Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/M.I.G.L.A.N.C/54.38.63.53:27015/
      Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: tak
    • By SqubanyPraga
      Nick:  _18_ sQubany :Praga
      Staż na serwerze: nie dlugo
      Link do www.steamid.eu: STEAM_1:0:443404707
      Dlaczego Ty?:  Ponieważ jestem codziennie 
      Znajomość AMX'a [0-10]:  7
      Link do Twojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/_18_ sQubany %3APraga/147.135.197.50:27015/
      Dofinansowanie serwera [11,07zł SMS / 6zł przelew]: Nie ma sprawy najlepiej sms
    • By SqubanyPraga
      Nick:  _18_ sQubany :Praga
      Staż na serwerze: nie dlugo
      Link do www.steamid.eu: STEAM_1:0:443404707
      Dlaczego Ty?:  Ponieważ jestem codziennie 
      Znajomość AMX'a [0-10]:  7
      Link do Twojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/_18_ sQubany %3APraga/147.135.197.50:27015/
      Dofinansowanie serwera [11,07zł SMS / 6zł przelew]: Nie ma sprawy najlepiej sms
    • By SlaweQ MTA
      Imie : Sławek Wiek : 16,3/4 Nick : SlaweQ SID : Jak serwer będzie otwarty to podam, bo nie pamiętam. Serial : 0DD54F13220AD276BC2200DB1E4543F2 Dlaczego akurat ty?: Składam podanko, ponieważ chcę pomagać ludziom, gasić pożary oraz ściągać koty z drzew :D Czy posiadasz TS3: Tak Znajomość Regulaminu (0-10): 10/10 Czy posiadasz mikrofon? : Tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Sławek, wcześniej służyłem jako strażak na tym otóż serwerze. Lubię zwierzęta, sam mam kota i psa. Za trzy miesiące mam urodzinki Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: 2-4h
    • By PanPawel
      Nick: PanPawel
      Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem kiedyś własny serwer 5v5 classic dd2 , na którym byłem adminem , ale po 2 miesiącach okazało się, że na serwerze był tylko SPEC bot no i postanowiłem zakończyć swoją "działalność"...Poza tym składałem wnioski na innych serwerach i zostałem przyjęty 2/3 razy...Gram już w Cs'a 5 lat i wiem, że jak ktoś się wspomaga cheateami typu aim,wh,trigger bot itd. to od razu to wykryję...
      Znajomość AMXX (W skali 1-10):8
      Staż w CS-sie: Jak już wspomniałem 5 lat.
      Steam / NonSteam: NonSteam / moje konto Steam zostało hackersko skradzione.
      Dlaczego Ty: Ogólnie pasjonuję się grą na komputerze, a szczególnie w starego, klasycznego counter strike'a...Lubię pogrywać na klasycznych serwerach bez modów upiększających grę typu Klasy 400lvl itp. ...Ponadto spodobała mi się społeczność tego serwera i kultura, jaka na nim obowiązuje (podawanie infa, nie wyzywanie kolegów z drużyny ogólnie kulturka jaką lubię)
      Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: jestem po egzaminach więc teraz mniej więcej 4-5 h 
      Kontakt: e-mail : maciejkaseja14@gmail.com / tel. kom. : 724-xxx-514
      Link do GameTracker'a: nie wiem o co chodzi zbytnio ale wstawie link do profilu / https://www.gametracker.com/panpawel/
      Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: jasne , ale jak doładuję kartę na telefonie ...obecnie brak środków na karcie.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.