Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

- Wchodzenie raz dziennie na forum;  Da się zrobić
- Minimum 16 lat;  19 lat
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; Będzie
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;  Oczywiście :)
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;  Nikogo nigdy nie obraziłem, zwracam uwagę na kulturę i zgłaszam osoby lamiące regulamin na u@.
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;  Jestem lubiany, i staram się być bardzo pomocny.
- Minimum 50h przegrane na serwerze; Ojojoj, do końca następnego tygodnia będzie w 100%.
- Obowiązkowo aktywne konto steam; Konto STEAM: ^.^. Nie korzystam z CS`a 1.6 na STeam gdyż mi kompa Crashuje.
- Posiadanie mikrofonu;  Mogę załatwić ;)
- Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania.  To chyba podstawa, nie? :D

Wzór podania:

Nick: Krzysztof Jarzyna Ze Szczecina
Doświadczenie (w byciu adminem): Opiekun serwera CoD MODMW3, 4-5 razy Administrator CS 1.6 (JB, ZM, DM, DD2, DR) Oraz raz współwłaściciel. Jedyne czego nie rozumiem, to edytowanie pluginów.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):8-9
Staż w CS-sie: Około 7-8 lat.
Steam / NonSteam: NS
Dlaczego Ty: Dlatego, że jak wyżej wspomniałem, jestem osobą bez konfliktowną, nie staram się doprowadzać do bójek słownych, raczej próbuje temu zapobiec. Jestem pomocny (Jednemu graczowi pomogłem ze wstawienie SS`o na forum). GT? Można nadrobić, bez problemu w tydzień się wyrobię ;))
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Weekend (5-6h) - Tydzień Roboczy (2-3h)
Kontakt:GG, DS, FB
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Krzysztof Jarzyna Ze Szczecina/54.38.63.53:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:  Oczywiście że tak.

PS. Jeżeli się nie uda, spróbuję za tydzień, pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytają i życzę miłego dnia/wieczoru/nocy ;)

Posted (edited)

Za okresem próbnym, ale tylko jeśli załatwisz sobie steam

Słabe GT ale szybko idzie nadrobić

Doświadczenie, oraz znajomość amxx na plus

Edited by Szycha.*

Tak jak pisałem koledze we wcześniejszym podaniu, aktualnie podania na admina są wstrzymane. Będzie otwarta rekrutacja, informacja na forum się pojawi.

/cl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By olek1239871
      Nick: olek1239871 Wiek: 23 Doświadczenie [w byciu adminem]: kiedyś około roku-dwóch Znajomość AMX'a [w skali 1-10]: 6 (z chęcią przypomnienia, po niedługim czasie znajomość wróci do 9) Staż w CS'ie: z przerwami 12 lat Dlaczego Ty: aktywnie udzielam się na serwerze, gram praktycznie codziennie, posiadam zdolność do bezbłędnej oceny czy ktoś czituje czy nie Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/olek1239871/193.33.177.109:27015/ Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198825431443
    • By BriXx95CS:GO
      Nick : BriXx95
      Imię : Brajan B.
      Data Urodzenia: 23.03.2004
      GT: https://www.gametracker.com/player/BriXx95/145.239.239.225:27015/
      Steam : https://steamcommunity.com/id/SnajperPROnr1/
      INFO :
                         Siemka Jestem BriXx95 lub po prostu Brajan. Mam 15 lat i służę Administracji na różnych platformach. Jestem uczniem Klasy 1 ( technik-informatyk), a na co dzień zajmuję się Moderowaniem Serwisów ( Kanałów ) takich jak Twich, Youtube, oraz tworzeniem ścisłych i profesionalnych kanałów Discord. Jednak moim głównym hobby jest to co nas łączy, czyli Granie. Gram od 5 roku życia i w swoim krótkim życiu przeszedłem mnóstwo gier. Aktualnie Gram w GTA RP, LOL, Fortnite ( 3 % świata ) i głównie Cs:Go.  Wiadomo historia z cs'sem zaczeła się od 1.6, gdzie spędziłem kilka tysięcy dobrze przegranych godzin. To tam także, po raz pierwszy byłem adminem na jednym z rozpoznawalnych serwerów COD:MOD. Aktualnie w CS:GO mam lekko ponad 1100 h, 170 winów kilka dywizji itd, itd. Rok temu byłem Adminem na dwóch serwerach społecznościowych Surf + RPG i ONLY MIRAGE. Sądzę, że sprawdzę się w tej roli gdyż, posiadam spore umiejętności Administracyjne, a także potrafię odróżnić najmniejsze haxy od skilowych graczy. Jestem BARDZO aktywnym graczem i znam regulamin serwera, co tylko przychyla i potwierdza moje szacunki do zostania Adminem. Serwer ten według mnie bardzo dobry, lecz widać, że zaczyna dopiero się rozwijać. Jest minimalistyczny i zbilansowany co tylko skłoniło mnie do napisania Tego Podania. Gracze i Admini bardzo mili Liczę na Pozytywne Rozpatrzenie Mojego Podania :C

SourceMod : 5/5

• By xdTv
      Nick:xd Data Urodzenia:13.08.2004 Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze. Co dzień jestem kulturalną osobą też umiem rozpoznać cheatera (mam prawie 600 godzin w Cs Go) Znajomość sourcemod [1/5]:3/5  
    • By Kreatyw..
      1. Nick: Zeyowsky
      2. Imię: Norbert
      3. Wiek: 15
      4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
      5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
      6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): Tak
      7. Link do swojego GameTracker https://www.gametracker.com/player/zeyowsky/91.224.117.18:27085/
      8 Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?  Często gram na nim a sporo osób się kłóci, wyzywa i czasami jakiś aimik wejdzie  
      9.IIe czasu możesz poświecić na serwerze: W sumie to nawet cały dzień (Po szkółce)  
      10.Czy posiadałeś już admina: Tak Posiadałem Na ONLYDD2
      11.Posiadasz TS3: Tak
    • By Roxi
      Cześć jestem Roxi chodzi o sprawę o admina nadal na tym serwerze jest mało adminów chyba dwóch na serwerze 5v5. Jestem ogarniętym człowiek ale jest problem w jednej rzeczy mam 14 lat  ;/. Często wchodzę na serwer widzę ze jest czitera admina nie ma nawet online ludzie wychodzą reputacja na tym traci gram na serwerze bardzo często około dwie trzy godziny na dzień.Ludzie pytają się mnie czy jest admina a go nie ma. Sorry za małą rospiskę ale nie wiem co napisać 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.