Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Rambooo

Skarga na ADMINA DD2

Recommended Posts

Twój nick: Rambooo
Nick admina: @ xMafiozAx1.6
Powód skargi: Ban na graczu.
Dowód: https://amxbans.csowicze.pl/bans/3709.html
Coś od siebie: Jeżeli admin nie zna regulaminu, który sam zaakceptował podczas składania podania to proszę aby został nagrodzony ostrzeżeniem, bo rozumiem bana na do 1 dnia, ale na zawsze? To już jest przesada.

@ xMafiozAx1.6dla twojej uwagi, masz 17 lat i nie potrafisz normalnie funkcjonować jako admin, nie to nie mogła być pomyłka bo bany permanentne są na ostatniej stronie.:) 
    Zachęcam Cię do zapoznania się z regulaminem serwera mistrzu.;) .... LINK DO REGULAMINU KOLEGO! -----> 

Kolegami nie jesteśmy. Zgadza się gracz grał mi na nerwach, postanowiłem dać mu perma aby się nauczył kultury. Wiedziałem, że dając perma robię błąd i jak najbardziej przyznaje się do winy. 

Nie znasz mnie Panie szanowny UBT i piszesz tutaj o funkcjonowaniu? Nigdy Cię nie widziałem na serwerze i śmiem twierdzić, że stwierdziłeś to po tej sytuacji. 

9 godzin temu, xMafiozAx napisał:

Kolegami nie jesteśmy. Zgadza się gracz grał mi na nerwach, postanowiłem dać mu perma aby się nauczył kultury. Wiedziałem, że dając perma robię błąd i jak najbardziej przyznaje się do winy. 

Nie znasz mnie Panie szanowny UBT i piszesz tutaj o funkcjonowaniu? Nigdy Cię nie widziałem na serwerze i śmiem twierdzić, że stwierdziłeś to po tej sytuacji. 

Specjalnie mu dałeś perma, gdyby nie skarga dalej byś miał wyrzuty sumienia że dałeś mu perma? Proszę Cię boisz się że ostrzeżenie dostaniesz i dlatego przyznaje są się do winy.

Co do spędzania czasu na serwerze, nigdy nie mów nigdy bo ja nie grywam na serwerze pod takimi samymi pseudo.

Uwierz mi, że ja mogę twierdzić jak funkcjonujesz jako admin bo parę razy w akcji Cię widziałem.

Szkoda że na serwerze nie byłem od początku, tylko jak akurat dawałeś tego bana.

Pan Karol dostaje UB a Pan Admin @ xMafiozAx1.6 dostaje 2/3 ostrzeżenie a dlaczego aż 2? Jeden za takie wybryki wyleciał ale było tego więcej a u Ciebie jest to jednorazowe. Nie toleruje nadginania taryfikatora bez uzgadniania tego ze mną.

Skarga zaakceptowana. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mentek DD2 #1
      Data zdarzenia:Okolo 23:55 Nick użytkownika: Mrs.Jessa Dowody:Wszystko jest na czatbox przyznam sie ze wyzywalem ale po co pisze ze czytac nie umiem wiec nie dam sie takiej osobie jak ona zeby mi mowila co mam robic niech sie sama pilnuje bo tylko tyle potrafi Świadkowie:Nie ma Uzasadnienie:Dostalem bloka na stale nwm czemu az na stale jak sie daje na 24 h a nie na zawsze wiec widac jak sie zna na i taka osoba ma moda i jeszcze kozaczy i mysli ze wszystko moze robic i tu sie myslisz ja sobie nie dam zeby mnie jakies dziecko uczylo co mam robic tyle z mojej strony wiec prosze cos z tym zrobic
    • By Rimsie
      Witam, dostałem dzisiaj około godziny 23:10-23:20 administrator o nicku @ greXCS:GO wyrzucił mnie z serwera i zagroził banem za to, że dostawał głowy i najwidoczniej był "ztiltowany" tym iż może być ktoś lepszy oraz umie strzelać lepiej od niego. Czyli w skrócie dostałem groźbę bana po czym chłopaczyna mnie zkickował , a gdy wróciłem na serwer żeby to wszystko wyjaśnić jego już nie było. Według mnie takie zachowanie zasługuje conajmniej na upomnienie bądź jakąś rozmowe bo to nie jest normalne. Funkcja admina jest myślę po to żeby pilnować serwera a nie żeby wywalać graczy i im jeszcze grozić a jak przyjdzie co do czego to uciekać. Ode mnie to tyle i życzę miłej nocy ;). 
    • By RumcajsJumper
      LISTA ADMINISTRACJI SERWERA DD2

------------------------------------------------------------------------------------------------
      @ RumcajsJumper✉ [Steam]  | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ Mentek ✉ [Steam]  |  ⏰ Statystyki online: [GT] 
      ------------------------------------------------------------------------------------------------

@ True ✉ [Steam]   |  ⏰ Statystyki online: [GT] 

@ Jessa1.6 ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 1/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      *A*@ Kaskader ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ KinGu1.6 ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
       @ TeRRoRYsTka1.6 ✉ [Steam]  | ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ Maciek5g DD2 ✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ Lolcia DD2✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ eQ#DyLu✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 1 / 1/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]
      @ eQdemolka AIM HS✉ [Steam] ? Ostrzeżeń: 0/3 | ⏰ Statystyki online: [GT]

*A* - Oznaczenie osób od których wymagamy większej aktywności na serwerze, jeśli sytuacja nie poprawi się przez najbliższe 7 dni od oznaczenia dostaną one ostrzeżenie a w następnym cyklu degradacje ze stanowiska.
    • By xdTv
      Nick:xd Data Urodzenia:13.08.2004 Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze. Co dzień jestem kulturalną osobą też umiem rozpoznać cheatera (mam prawie 600 godzin w Cs Go) Znajomość sourcemod [1/5]:3/5  
    • By fOCUSON
      Nick: fOCUSON[t]
      Data Urodzenia: 27.05.1996
      Link do GT: https://www.gametracker.com/player/fOCUSON[t]/145.239.239.225:27015/
      Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: hmm, myślę że posiadam DUŻE doświadczenie do pełnienia tej funkcji którego może brakować innym.
      Kilka zdań o sobie: Jestem Aleks, mieszkam na Kujawach, swoją przygodę z CS'em zacząłem jeszcze w szkole podstawowej grając ze znajomymi w 1,6. Wolny czas spędzam na siłowni, rowerze bądź też na mieście ze znajomymi.
      Znajomość sourcemod [1/5]: Uczciwe 3/5 z racji iż potrafię zmienić cvary wgrać plugin itp, natomiast nie napisze go od podstaw.
      Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie mimo braku tej jednej godziny przegranej na serwerze, którą oczywiście postaram się nadrobić dziś jeśli tylko czas na to pozwoli.
      Pozdrawiam. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.