Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na ADMINA DD2


Rambooo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Rambooo
Nick admina: @ xMafiozAx1.6
Powód skargi: Ban na graczu.
Dowód: https://amxbans.csowicze.pl/bans/3709.html
Coś od siebie: Jeżeli admin nie zna regulaminu, który sam zaakceptował podczas składania podania to proszę aby został nagrodzony ostrzeżeniem, bo rozumiem bana na do 1 dnia, ale na zawsze? To już jest przesada.

  @ xMafiozAx1.6dla twojej uwagi, masz 17 lat i nie potrafisz normalnie funkcjonować jako admin, nie to nie mogła być pomyłka bo bany permanentne są na ostatniej stronie.:) 
    Zachęcam Cię do zapoznania się z regulaminem serwera mistrzu.;) .... LINK DO REGULAMINU KOLEGO! -----> 

 

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegami nie jesteśmy. Zgadza się gracz grał mi na nerwach, postanowiłem dać mu perma aby się nauczył kultury. Wiedziałem, że dając perma robię błąd i jak najbardziej przyznaje się do winy. 

Nie znasz mnie Panie szanowny UBT i piszesz tutaj o funkcjonowaniu? Nigdy Cię nie widziałem na serwerze i śmiem twierdzić, że stwierdziłeś to po tej sytuacji. 

Zmiatam rozumem tych podludzi, mam w dodatku wiedzę,

Ty dodatkowo masz chromosom #21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie ostrzeżenie jak i nawet zabranie praw administratora. Perm za obrazę ? haha

 

Dodam że szanowny adminek jest na VAC`u :D 

 

Pozdro @ Rambooo króciutko !

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xMafiozAx napisał:

Kolegami nie jesteśmy. Zgadza się gracz grał mi na nerwach, postanowiłem dać mu perma aby się nauczył kultury. Wiedziałem, że dając perma robię błąd i jak najbardziej przyznaje się do winy. 

Nie znasz mnie Panie szanowny UBT i piszesz tutaj o funkcjonowaniu? Nigdy Cię nie widziałem na serwerze i śmiem twierdzić, że stwierdziłeś to po tej sytuacji. 

 

Specjalnie mu dałeś perma, gdyby nie skarga dalej byś miał wyrzuty sumienia że dałeś mu perma? Proszę Cię boisz się że ostrzeżenie dostaniesz i dlatego przyznaje są się do winy.

Co do spędzania czasu na serwerze, nigdy nie mów nigdy bo ja nie grywam na serwerze pod takimi samymi pseudo.

Uwierz mi, że ja mogę twierdzić jak funkcjonujesz jako admin bo parę razy w akcji Cię widziałem.

Szkoda że na serwerze nie byłem od początku, tylko jak akurat dawałeś tego bana.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Karol dostaje UB a Pan Admin @ xMafiozAx1.6 dostaje 2/3 ostrzeżenie a dlaczego aż 2? Jeden za takie wybryki wyleciał ale było tego więcej a u Ciebie jest to jednorazowe. Nie toleruje nadginania taryfikatora bez uzgadniania tego ze mną.

 

Skarga zaakceptowana. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie