Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posted (edited)

Obecnie na serwerze jest wgranych 17 utworów(jak się nie mylę)
Działają mi tylko 4 w ct i w sumie tyle samo w tt, jest to bardzo irytujące.Chciałbym żeby się wypowiedziały osoby,którym też wszystkie nie odpalają.
Nie wiem w czym leży problem.Na poprzedniej sieci tworzyłem identyczny temat i po wgraniu nowych było w porządku.
Na pewno są tu osoby mające o tym pojęcie.
Spodziewam się odpowiedzi typu ,,poczekaj koniec miesiaca zaraz beda nower rsy i zobaczymy czy te nowe będą działać,,
Chodzi o to ,żeby konkretnie zbadać w czym tkwi problem i nie powielać więcej tego tematu .

Edited by LAPA91

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By gonzarczyk
      ADVERTGAME.PL to serwis, który jako jedyny oferuje RĘCZNE umieszczanie kodu reklamowego serwerów gier MULTIPLAYER na forach związanych z tematyką danej gry w przeznaczonym do tego dziale. Każda reklama wykonana jest na forum o domenie PL / COM.PL / EU / NET z silnikiem IPB / MYBB / BY PRZEMO.
      Czas oczekiwania na realizację zamówienia to jedyne 15 minut!

Potrzebujesz unikalnej muzyki na swój serwer? Napisz na mój numer GG: 6643542
    • By DeeJay KaRol
      Twój nick: @DeeJay KaRol
      Czego dotyczy propozycja / uwaga?: Dodanie na czat róznych informacji 
      Opis propozycji / uwagi: Dodanie na czat informacji " Pod komendą !knife można wybrac sobie kose" , " Pod komendą !ws można wybrac sobie skiny''
      Można jeszcze dodac RoundSound na koniec rundy puszczany by byl refren piosenki z playlisty.
      Inne:------
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.