Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
PsychO.

Błękit Policyjnych Lamp (feat. INSP) - Policja was Je*ie

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By youngbarti
      Twój nick:young  barti
      Serwer:dd2 cs1.6
      Link do bana https://amxbans.csowicze.pl/bans/3810.html
      Screenshoty spakowane w paczkę: https://www115.zippyshare.com/v/O8Jz9hjK/file.html
    • By S3B!X
      Opis Stopni Policyjnych

W frakcji występują następujące stopnie policyjne:

I. Posterunkowy
      (Tzw. Kadet) Ten stopień otrzymuje osoba która pomyślnie zdała testy policyjne i dostała się do policji. Posterunkowy na wyposażeniu ma pałkę policyjną oraz paralizator. Funkcjonariusz ten ma obowiązek korzystać z radiowozu akademii.

II. Sierżant
      Ten stopień otrzymuje osoba która przepracowała 4 dni (może to wystąpić wcześniej, ale również później). Sierżant na wyposażeniu ma pałkę policyjną oraz paralizator. Funkcjonariusz ten może korzystać z podstawowego oznakowanego radiowozu policji. 

III.  Aspirant
      Ten stopień otrzymuje osoba która przepracowała 14 dni (może to wystąpić wcześniej, ale również później). Aspirant na wyposażeniu ma pałkę policyjną, paralizator. Funkcjonariusz ten może korzystać z radiowozów patrolowych oraz radiowozów drogówki.

IV.  Komisarz
      Ten stopień otrzymuje osoba która przepracowała 21 dni (może to wystąpić wcześniej, ale również później). Komisarz na wyposażeniu ma pałkę policyjną, paralizator oraz broń długą. Funkcjonariusz ten może korzystać z każdego oznakowanego oraz nie oznakowanego radiowozu.

V. Inspektor
      (V-lider frakcji) Ten stopień otrzymuje osoba która zostanie wybrana przez lidera frakcji. Inspektor na wyposażeniu ma pałkę policyjną, broń podręczną oraz broń długą. Funkcjonariusz ten może korzystać z każdego oznakowanego oraz nie oznakowane radiowozu. Osoba na tym stanowisku zajmuję się frakcją pod nieobecnością lidera. Szkoli kadetów oraz przeprowadza testy policyjne.

VI. Inspektor Generalny
      (Lider frakcji) Osoba która zarządza całą jednostką. Decyduje o awansach, degradacjach. Przyjmuje oraz szkoli kadetów, przeprowadza testy policyjne. 
    • By Skill.exe :*
      Witam Was Serdecznie.  Jestem Nowy 
      Mam na Imię Tomasz jestem z Gdyni mam 22 lata, Interesuje sie sportem Kocham oglądać mecze i też grać w csa  To jest gra mojego dzieciństwa, Lubie spędzać czas przed Komputerem. Interesują Mnie kobiety z dużym biustem  z deskami nie rozmawiam   Bo maja klate po Tacie  He. No i chyba to wszystko Pozdrawiam
    • By FooL Hack
      Dzień dobry, nazywam się Dawid i przybyłem tutaj na sieć z Województwa Dolnośląskiego z miasta Dzierżoniów. Za mną już 16 mroźnych zim i słonecznych lat. W lipcu, a dokładnie 25 rozpoczynam życie jako 17-latek. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum i w kwietniu piszę egzaminy, które chciałbym bardzo dobrze napisać, ponieważ chce dostać się do technikum na profil informatyczny do szkoły, której chce. Od dłuższego czasu gram w cs, dokładnie tak na oko było by już z 5 lat. Gram na różnych serwerach, ale gram w sumie na tych, na których miałem najczęściej admina/opiekuna ( jailbreak, dd2, deathrun, zombie mod ). Interesuję się sportem kontaktowym oraz informatyką, a bardziej jako technik informatyk. Od jakiegoś czasu lubię oglądać anime, widać to po avatarze i po Japońskim nicku ^_^ Myślę, że jakoś razem się połączymy i będziemy razem na dłużej. Pozdrawiam i do zobaczenia.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.