Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
h8192h318hs89

zamknięty ss nowy myszek za dobry na ffa B)

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By smerfii.
      Sobota, weekend. Wielu z Was pewnie odpoczywa po wczorajszej alkoholowej libacji:p 
      Właśnie i dla Was jest ten temat, byście mogli sobie przypomnieć jaki dziś dzień, pośmiać się z dowcipu
      i posłuchać dobrej nutki na dziś. Dziękuję wszystkim którzy z ciekawości wchodzą w ten temat, 
      czytają go. Życzę Wam oczywiście miłego dnia i korzystajcie z tego słoneczka za oknem!

SŁOŃCE
      Brzask o 03:51 
      Wsch. Sł. o 04:34 
      Zenit o 12:32
      Zach. Sł. o 20:30 
      Zmierzch o 21:13

CYTATY
      „Książka to przy­jaciel, który nig­dy nie zdradzi.” -  Jacques Vellee des Barreaux
      "Naszym problemem jest nadmiar – za dużo pracy, rzeczy, myśli. Wybierzmy co możemy z życia wyrzucić. I zróbmy to." - Dorota Minta

PRZYSŁOWIA
      „Jeśli w maju śnieg się zdarzy, to lato dobrze wyparzy”
      „Gdy się w maju pszczoły roją, takie roje w wielkiej cenie stoją”
      "Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się nic nie zrobiło"
      "Gdy maj jest przy pogodzie, nie bywają siana w szkodzie"

IMIENINY
      Imieniny obchodzą: Aleksandra, Eryk, Feliks oraz Eryka, Eufrazja, Faina,
      Jan, Julita, Klaudia, Liberiusz, Matrona, Myślibor, Sandra, Teodot

WYDARZENIA W POLSCE
      1659r. - Potop szwedzki: zwycięstwo wojsk polskich w bitwie pod Szkudami.
      1792r. - Wybuchła wojna polsko-rosyjska, zwana wojną w obronie Konstytucji 3 maja.
      1961r. - Powstał trzeci rząd Józefa Cyrankiewicza.
      1990r. - Sejm RP przyjął ustawę o ustroju Warszawy.
      1992r. - W Warszawie podpisano polsko-ukraiński traktat o
      dobrym sąsiedztwie, przyjaznych stosunkach i współpracy.

HOROSKOP
      Najważniejszą cechą człowieka urodzonego w dniu 18 maja jest bez wątpienia jego uczuciowość,
      ponieważ w znaczący sposób determinuje ona jego życie. Osoba ta  chce się ustatkować,
      niestety jednak jego problem polega na tym, że niewłaściwie lokuje swe uczucie, im więc bardziej
      zależy mu na tym, by wstąpić w związek małżeński, tym bardziej wizja ta się od niego oddala.
      Jest to człowiek ambitny i na pewno nie zadowoli się zwyczajnym, skromnym życiem.
      Marzy mu się zajęcie jakiegoś ważnego, nadrzędnego względem innych ludzi stanowiska.

MUZYKA NA DZIŚ
      >klik<

DOWCIP
      Neil Armstrong ląduje na Księżycu. Wysiada z lądownika i mówi: 
      - To jest mały krok dla człowieka, ale duży dla? Zaraz, co to? 
      Patrzy, a parę metrów dalej pali się ognisko, przy którym siedzi trzech facetów. 
      Rozmawiają i pieką kiełbaski. Okazuje się, że są to Ukrainiec, Egipcjanin i Polak. 
      - A wy co tu robicie? - pyta zbity z tropu Armstrong. 
      - No, ja akurat doiłem krowę i jak pieprznęło w Czarnobylu, to aż tu doleciałem - mówi Ukrainiec. 
      - A ja - mówi Egipcjanin - chodziłem po piramidach i tak jakoś mnie przerzuciło. 
      - No a ty? - pyta Polaka. 
      - Aaaa, nie wiem. Z wesela wracam.

kalbi.pl
      kalendarze.prv.pl
      www.wodr.poznan.pl
      http://sprawdzonecytaty.pl
      wikipedia.org
      www.mhoroskop.pl
      perelki.net
      YouTube
    • By pieta92
      http://f1a.hltv.org.pl/srv55718/HLTV-1905182239-de_dust2.dem.zip

18.00 polecam i tak przez 30 min mapy jak juz odpal nie mial z kim grac
      wczoraj tak samo ponad godzine czekalismy jak ktos z administracji zajmie sie typem z aimem
      Myslicie ze jak ktos wpada na serwer i dostaje baniak na dzien dobry to jest zadowolony z serwera ?
      Ps. Jak chcecie sie utrzymac w 1.6 jak nie ma kto pilnowac serwera ?
      Pozdrawiam
    • By smerfii.
      Ostatnio odnotowujemy dość niskie temperatury jak na piękny miesiąc maj.
      W związku z tym postanowiłam poprzeglądać internet i wyszukać dla Was najciekawsze informacje
       i ciekawostki o tym zapomnianym przez nas kontynencie jakim jest Antarktyda.
      Oczywiście informacje starałam się pisać własnymi słowy, a że pisałam to w szkole 
      i w dodatku z kilku stron, nie mam teraz możliwości ich odszukania i wklejenia. 

Eskimos i niedźwiedź polarny błędnie są porównywane Antarktydy, jest tam jednak dla nich za zimno i pochodzą z Arktyki.

Gdzie nie pójdziemy tam widzimy zwierzęta, ssaki. Otóż to u nas mają dogodne do tego warunki.
      W tej lodowej krainie nie ma żadnego ssaka lądowego.

Czasami ciężko sobie wyobrazić, że w różnicy 50 km temperatura różni się o 10 stopni.
      Wyobraźmy więc sobie, że na Antarktydzie najniższa temperatura jaką odnotowano było - 94,7 stopnia.
      A co najciekawsze było to w sierpniu, nie tak dawno, bo 9 lat temu.

Z czym Wam kojarzy się pustynia? Mi z piaskiem, wysokimi temperaturami, gdzieniegdzie ze suchym krzewem, małą zatoczką wody.
      Jednak z definicji wynika, że i ten rejon jest pustynią. Tak więc kolejną ciekawostką jest to, że Antarktyda to największa na świecie pustynia. 

Pingwiny! Każdy je kojarzy, małe słodkie istotki. Ilość Cesarskich Pingwinów na tym terytorium szacuje się na ponad 300 tysięcy.
      Ich wygląd określa się jako biało-czarne, 40-kilowe, o wzroście lekko powyżej metra.  Potrafią zanurkować na głębokość 50 metrów, by zdobyć pokarm. 

W 2017 roku badacze odkryli 91 nowych wulkanów. Są pod pokrywą lodową, a topnienie może spowodować ich wybuch. Ile ich jest? Nie wiadomo. 

Numer kierunkowy na ten kontynent to +672, ma też domenę internetową i flagę. Brak jednak obywateli i rządu. 

Na jednej ze stacji można znaleźć 2 bankomaty, które zostały zamontowane w 2000 roku.
      "W bazie McMurdo może przebywać nawet 1000 osób, które do swojej dyspozycji mają 3 siłownie,
      sklep, bibliotekę i trzy bary – a za piwo czymś trzeba zapłacić"

No i oczywiście to kontynent rekordów. 

- najbardziej wietrzna (ok 340 dni w roku)
      - najwyższa (2040 m n.p.m)
      - najsuchsza (suma rocznych opadów waha się między 30 a 50 mm/m2.)
      - najsłodsza (90% światowych zapasów słodkiej wody)
      - największa na świecie góra (powstała w kwietniu 2000 roku. Jej powierzchnia wynosiła zatem około 11 000 km²)

Dziękuję za przeczytanie i do następnego!

• By smerfii.
      Piątek, piątek weekendu początek. Kto pracuje temu wolności brak, a kto ma wolne ten będzie pić. 
      Zdecydowanie pogoda nie chce nas rozpieścić, więc zróbmy to sami. Zjedzmy naleśniki na śniadanie, 
      dobra kawka i można brać się do roboty. Jednak zanim pełną parą rozpoczniecie dzisiejszy dzień
      zapraszam Was do zapoznania się z informacjami na jego temat.. 

SŁOŃCE

Brzask o 03:52 
      Wsch. Sł. o 04:36 
      Zenit o 12:32
      Zach. Sł. o 20:28 
      Zmierzch o 21:12

IMIENINY
      Imieniny obchodzą: Sławomir, Weronika oraz Andrzej, Antonia, Bruno, 
      Brunon, Chwalimir, Falimir, Herakliusz, Paschalis, Wiktor, Wilhelm, Wrocsława

CYTATY
      „Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.”Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
      „Praw­dzi­wa cno­ta kry­tyk się nie boi.” -  Ignacy Krasicki
      "Każdy dzień ma swój aromat" - Melchior Wańkowicz

PRZYSŁOWIA
      „Grzmot w maju, sprzyja urodzaju”
      „Jeśli w maju często grzmot, rośnie wszystko w lot”
      "Dobra głupiemu rada - mądrego z głupim zwada"

CIEKAWE WYDARZENIA SPRZED LAT
      1831r. – Powstanie listopadowe: zwycięstwo powstańców pod dowództwem gen. Tomasza Łubieńskiego w bitwie pod Nurem.
      1920r. -Wojna polsko-bolszewicka: Wódz Naczelny Józef Piłsudski wydał dyrektywę o utworzeniu Frontu Północnego.
      1923r. – Podpisano porozumienie o powołaniu centrowo-prawicowej koalicji parlamentarnej, tzw. Chjeno-Piasta.
      1989r. - polski sejm przyjął ustawę o stosunku państwa do Kościoła katolickiego

HOROSKOP
      Bardzo ważną wartość w życiu człowieka urodzonego 17 maja stanowią pieniądze. 
      By je zdobyć, jest on zdolny do wielu wyrzeczeń i oszczędności, która jest niemalże skąpstwem,
      ale zazwyczaj nie musi się zbyt mocno wysilać w tym kierunku, ponieważ posiada wrodzone
      zdolności do odpowiedniego gospodarowania środkami finansowymi. Ponadto człowiek
      urodzony 17 maja wyróżnia się wielką cierpliwością – jest w stanie bardzo długo czekać na efekty
      podejmowanych przez siebie wysiłków i nie stara się na siłę przyspieszać biegu wydarzeń,
      wiedząc, że  w większości przypadków może to nie wyjść mu na dobre. ego wielka siła polega też
      na tym, że nie ma wielkich wymagań odnośnie swojego życia i poprzestaje na dość skromnych warunkach.

DOWCIP
      Do miasta przyjechał kowboj i wszedł do saloonu na drinka. Niestety, miejscowi mieli
      brzydki zwyczaj ograbiania przyjezdnych. Kiedy skończył swojego drinka, zauważył że zniknął
      jego koń. Wrócił do baru, rzucił broń do góry, złapał nad głową bez patrzenia i strzelił w sufit: 
      - Który z was, popaprańców, ukradł mi konia? - krzyknął z zaskakującą siłą. 
      Nikt nie odpowiedział. 
      - Dobra, teraz zamówię kolejne piwo i jeśli mój koń się nie pojawi z powrotem, zanim je skończę, będę musiał zrobić to,
      co zrobiłem w Teksasie! A nie chcę robić tego, co zrobiłem w Teksasie!!! Kilku miejscowych poruszyło się niespokojnie.
      Kowboj, jak powiedział, tak zrobił - zamówił kolejne piwo, wypił je, wyszedł przed lokal, a jego koń stał na postoju. 
      Osiodłał go i zamierzał odjechać, kiedy na werandzie pojawił się barman i zapytał: 
      - Powiedz stary, zanim odjedziesz? Co się stało w Teksasie? 
      Kowboj odwrócił się i powiedział: 
      - Musiałem wracać pieszo.

Źródła: kalbi.pl
      kalendarzswiat.pl
      kalendarze.prv.pl
      dniwolne.pl
      imienniczek.pl
      wikiquote.org
      wikipedia.org
      mhoroskop.pl
      perelki.net

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.