Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
goboosting

GRAJ ZA DARMO, ODBIERAJ SKINY W CSGO! GOBOOSTING.PL

Recommended Posts

[COLOR=green]$ $ $[/color]      | [color=red]3 czerwca wyruszył serwis, który pozwoli Wam na zarabianie za grę na serwerach![/color] |      [COLOR=green]$ $ $[/color] 

4.png

[url=https://goboosting.pl] [u]GOBOOSTING.PL[/u][/url]

Zasada działania jest bardzo prosta.

Właściciele serwerów dodają je u nas i ustawiają ile kredytów chcą zapłacić za godzinę gry na serwerze.

Wy z listy wybieracie sobie najbardziej przez was upodobany serwer, akceptujecie jego ofertę, wchodzicie i .. gracie!

Kredyty zostają automatycznie przelewane na wasze konto, a uzbieranie odpowiedniej ich ilości pozwoli wam wybrać sobie skiny z naszych trade-botów!

Wszystko przebiega automatycznie, nie musicie się o nich martwić! Serwis jest autorstwem właściciela csgotokens.com i sklepcs.pl, więc nie ma mowy o żadnym scamie!

Zresztą - wejdź i sam spróbuj! :)

* Właścicieli serwisów społecznościowych o tematyce CS:GO z serwerami, którym chcieliby zapewnić taką przyjemność zapraszamy do współpracy! 

Po więcej informacji sięgnij po kontakt! :

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By drenn
      Darmowy klucz steam do wzięcia poprzez serwis humblebundle.com
      https://www.humblebundle.com/store/age-of-wonders-iii
    • By Kappa :)
      Witam!
      Ostatnio dużo osób narzeka, że ma spadki fps'ów, pokaże wam parę skutecznych sposobów na więcej FPS w CS:GO.

KROK 1.

+15 FPS

Wchodzimy w bibliotekę. A potem prawym przyciskiem myszy klikamy na grę Counter-Strike: Global Offensive;

Potem Właściwości > Ogólne > OPCJE URUCHAMIANIA naciskamy na to!

I wpisujemy te komendy jak na obrazku.

-nojoy
      -novid
      -refresh (ilość HZ monitora) np. -refresh 60 lub ktoś ma więcej niż 60.
      -threads (ilość rdzeni Waszego procesora) np. -threads 4.
      -nod3d9ex
                                                                                                                              KROK 2.

+5/10 FPS
      Wchodzimy w bibliotekę. A potem prawym przyciskiem myszy klikamy na grę Counter-Strike: Global Offensive;

Potem Właściwości > Ogólne.

I mamy: Włącz nakładkę Steam podczas gry.
      Musi być bez ptaszka! 

Potem reset komputera/Laptopa.

KROK 3.
                                                                                                                                              +20/55 FPS

Ustawienia wideo w grze. Jedna z najważniejszych opcji, by osiągnąć limit FPS'ów na waszym sprzęcie. Powinno wyglądać tak:

Zaawansowane ustawienia wideo:.

Uwaga!  Ogólna jakość cieni: Niska/ Bardzo niskie.
      Uwaga!  Szczegóły modeli/tekstur: Niska.
      Uwaga!  Szczegóły efektów: Niska.
      Uwaga! Detale shadera : Niska.

KROK 4.
                                                                                                                                              +10/15 FPS

Komendy w grze. Więc do tego kroku musimy włączył konsole włączamy ją w ustawieniach gry: 

Włącz konsolę dajemy: TAK
      Po włączeniu konsoli należy ją odpalić klikając guzik pod ESC o nazwie tylda:   ~ 

W konsoli osobno należy wklepać te komendy:

cl_forcepreload 1- Ładuje tekstury mapy jak się nam mapa pobiera. 
      r_cleardecals - Komenda ta kasuje krew oraz ślady po kulach. Jak naciśniemy np. Klawisz "z" to kasuje krew oraz ślady po kulach. O to BIND: bind "z" "r_cleardecals"
      net_graph -1- Pokazuje nam ile jest TICK: 64/128. Jaki ping na serwerze. Ile FPS'ów itp:.

Myślę, że pomogłem z FPS'ami w CS:GO :)

Godzina 1.28 by Kappa :). Ciąg dalszy nastąpi! 

• By RadziuKNK
      Z góry chciał bym powiedzieć że nie znalazłem lepszego tematu 
      do umieszczenia tego, ale w gruncie rzeczy myślę że jest to
      pewnego typu poradnik!
      Uwaga!
      Dziś gdy grałem na serwerze 1vs1 wyrzuciło mnie z niego i pokazał
      się ten komunikat widoczny na tym SS potem przerzuciło mnie na stronę www. i ukazał 
      się komunikat widoczny na tym SS. No dobra ale co z tego?
      Miałem modyfikowane textury tak jak miał to Forever czy ktoś tam
      z yt i mówił że za textury nie ma bana. Jednak się mylił bo po 
      dzisiejszej aktualizacji CSGO miałem ten błąd.
      I tutaj taka mała rada jeśli nie chce ktoś wyrwać Vac bana to 
      usuńcie swoje wszystkie pliki modyfikowane.
      Teraz mam stracha że mogę dostać Vac ale obym się mylił.
      Pozdrawiam!
    • By Jerry
      Witam.

Od paru miesięcy co chwilę gdy gram turnieje na mapach typu: de_mirage, de_dust2 i de_cache wyskakuje mi ten błąd. Stosowałem metod na wsparciu steam, ale żadne nie pomogło. Może wy wiecie jak to naprawić?

Nie wiem czy dobry dział.
    • By Evanella
      Cześć, natknęłam się w sieci na nowe skiny Star Guardian, które prawdopodobnie wyjdą w tym roku. 

Życzę miłego oglądania :D 

https://www.youtube.com/watch?v=6R-EPwxjRf8

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.