Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
dk2591

Kto jest faworytem w tym zesonie do mistrzostwa

Recommended Posts

Witam,

Jak myślcie który kierowca w tym sezonie sięgnie po tytuł mistrza świata ??

Pozdrawiam

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Uszatek
      https://watch.lolesports.com/live/worlds/polsatgames

• By TerroR.
      Elo elo 
      Otóż mam taki problemos, że jestem zablokowany na sb, ani własciciel sieci, ani junior admin nic na ten temat nie wiedzą. Nic nie zrobiłem, więc blokada za co? W zbanowanych użytkownikach mnie nie ma, więc o co cho? 
      Drugi problemos jest taki, że jeżeli na forum wchodzę po jakies godzinie, dwóch godzinach to mnie automatycznie wylogowuje, a jak wpisuje swój login normalnie i hasło swoje, które sobie wczesniej ustawiłem to jest napisane, że cos jest zle  wpisane, a wszystko wpisuje tak, jak sobie ustawiałem, za każdym razem, żeby zalogować się na forum muszę resetować hasło (?)
      Pozdrawiam cieplutko z rodzinką i myslę, że rozwiążecie moje problemosy, grube elo  
    • By Pablito
      Ogólnie polecam xd

• By Cookie!
      Macierzyństwo - co to jest?
      Macierzyństwo to posiadanie dziecka i bycie matką, ale nie do końca. To tylko ładny opis. Prawdziwe znaczenie troszkę się różni.
      W momencie, gdy awansujemy na status rodzica nasz świat wywraca się do góry nogami. Z przyjściem dziecka na świat nasza odpowiedzialność spada na malutkiego człowieka w naszej rodzinie.  
      Musimy wcielić się w rolę rodzica i jednocześnie nauczyciela.  Trzeba powoli pokazywać otaczający nas świat, pomóc w odnalezieniu się w jego realiach.  
      Gdy dziecko przyjdzie na świat nie ma nic ważniejszego niż ten malutki skarb. Każdy ma jakieś plany, potrzeby i pomysł na życie. Dziecko trochę te plany zmienia, ale musimy to zaakceptować.
      Dobro naszego potomstwa jest w tym momencie priorytetem. Zdarza się też, że przychodzi w trakcie macierzyństwa niepokój, strach o nasze dziecko. Jak to będzie z jego zdrowiem, przyszłością, pojęciem otaczającego go świata i odnalezienie się w nim.
      Dla mnie osobiście macierzyństwo to wiele ciężkich dni i nocy. Szczególnie kiedy dziecko zrobi nam pobudkę w środku nocy i szybko nie pozwoli pójść spać.   Jest to też bardzo ciężka praca, trzeba cały czas się dokształcać . Obowiązków przy dzieciach jest tyle, że nie wiadomo za co się zabrać. Nasi rodzice zdecydowanie coś o tym wiedzą. Też pewnie wiele razy potrafiliśmy dać im w kość.
      Wiele razy mnie zastanawiało, ile rodzice musieli poświęcić, żeby każdego z nas wychować na ludzi. Miałam okazję sama tego doświadczyć, mimo jeszcze młodego wieku zostałam Mamą drugi raz.
      Nie wiedziałam, czy sobie poradzę. Akurat trafiłam na odpowiednie wsparcie bliskich.  Dużo w tym czasie przeszłam, ale i się nauczyłam.   Pewnie gdyby nie dzieci byłabym zupełnie kimś innym.  
      Lecz wcale tego nie żałuję, dzięki temu wiem, że mam cudowne dzieci, wspaniałą rodzinę .
      Wiele czasu uciekało jak piasek przez palce, energia tak samo. Nie ma żadnej rzeczy na świecie, na którą mogłabym zamienić ten czas, to jest najlepsze, co mnie spotkało w życiu.  

• By _Radziv_
      Radziv "Co jest z Nami"

Co jest z nami 
      czy naprawde wszyscy jestesmy poj*bami?
      Znowu słyszę krzyki awantury 
      Tamci fraj*rzy mi pier*ola jakieś bzdury 
      Ze kupili sobie nowe fury
      Wyjeb*ne mam 
      I od dzisiaj jestem cham
      Jak nie wierzysz to sprawdź to sam
      Zrobię z twoim mózgiem śmietnik
      A twoja czaszka zamieni się w pi****l*ny cewnik 
      Te jeb*ne ped*ły 
      Za parę laików by nawet swą 
      matke sprzedały 
      Jeb*ani politycy 
      Nie widzą, że mieszkamy w dziczyzny 
      Najwięksi na świecie kłamcy 
      Obiecują gwarantują 
      A i tak ch*ja dorzymują 
      Co z tym światem sie dzieje 
      Gdzie są tradycje 
      Każdy uzasadnia swoją rację 
      Co mamy robić 
      Boże pomóż nam 
      Daj nam nowy plan
      Dzisiaj jedynie co się liczy 
      To mieszkanie w betonowej dziczy 
      Ważny jest pieniądz i nowy I'Phone 
      Ten frajer na boki już zdradza żonę 
      Dziecioroby myślą tylko o 500 Plus
      Każdy wie, że w ch*ja robi nas zus
      Nikogo nie obchodzi 
      Co myślą inni 
      Każdy broni swojej du*y 
      By mieć na dwa dni litra zupy
      Świata nie zmienię sam 
      Nie ode mnie zależy ten plan
      Kazdy kraj 
      Niby miał być tak raj,
      A upada na psy
      Żaden z nas już nie wierzy w sny 
      W życiu ważniejsze są laiki i nowe nike 
      Niż choroba własnej matki
      Życie brata oddali by są gigantyczną sumę 
      Jak już sprzedają własne nerki 
      By kobiety miały nowe torebki

Co z tym światem sie dzieje 
      Gdzie są tradycje 
      Każdy uzasadnia swoją rację 
      Co mamy robić 
      Boże pomóż nam 
      Daj nam nowy plan
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.