Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
dadak3

Problem z przenoszeniem dokumentów

Recommended Posts

Witam wszystkich, potrzebuję waszej pomocy :( Mam do przeniesienia na dysk ponad 300 dokumentów i nie wiem jak to szybko zrobić. A nie uśmiecha mi się stanie przed skanerem przez 10 dni z rzędu :/ Znalazłem taką firmę http://scancentre.pl/ Będzie ok? Macie jakieś pomysły?

Edited by dadak3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Szycha.*
      Witam
      Tak jak w temacie, po wpisaniu na serwerze komendy /sklepsms nie wyświetla się menu, nic się nie dzieje. Chciałbym wiedzieć, czy inni też tak mają, a może to tylko u mnie jest problem, lub serwera. 
    • By FeiteN
      Mam mały problem gdyż, ktoś wkradł mi się na konto i założył mi hasło 
      Zgłaszam to ponieważ, mam tam wykupionego vipa i skiny premium ;p 
    • By Majloo.
      Witam mam taki problem wczoraj grałem normalnie na serwerze i jak wyszedłem z serwa to jak po jakiejś godzinie chciałem wejść to wyskakuje mi takie coś "establishing network connection server" nie chce się w ogóle pasek ładować , 
      a w konsoli takie coś "
      Connecting to 188.165.21.245:27580...
      You have been banned from this serve"
      i za bardzo nie wiem o co chodzi i nawet nie wiem kiedy bana niby dostałem .
    • By piotrekkumpel
      Nick: piotrekkumpel
      Serwer: ★ Only DD2 ★
      Admin banujący:-
      Data zdarzenia: dziś- okolo 21
      Opis sytuacji: Nie mogę wejść na serwer bo pisze, że mam bana, wczoraj mogłem normalnie grać.
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html):-
      Wycinek z konsoli:
      Connecting to 54.38.63.53:27015...
      You have been banned from this server.
      Retrying 54.38.63.53:27015...
      You have been banned from this server.
    • By blody102
      Witam, Chciałbym o waszą pomoc. Ponieważ wysłałem sms, bo chciałem kupić Vipa na 7 Dni.. Wszystko było okej doszedł mi Kod do zakupy ale jak wpisałem go na serwerze to pisze mi "Kod nieprawidłowy" więc nie rozumiem wszystko dobrze wpisałem ale i tak było to samo.
      Serwer Cs'Go Only AWP 

Proszę o pomoc, z góry Dziękuję.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.