Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
dejwid1

Problem z telefonem

Recommended Posts

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z moim telefonem. Kiedy podłączam go do ładowania wyświetla, że ładuje, ale procenty baterii nie rosną. Sprawdzałem też inną ładowarką i jest tak samo. Znacie jakiś dobry serwis telefonów w Warszawie? Póki co trafiłem na ten: http://medicphone.pl/Z góry dzięki.

Edited by dejwid1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By (1)`g_d
      Cześć, jak w temacie, mam problem z serwerem multi arena. Za każdym razem przy wejściu do gry,
      nagle zaczynają spadać mi fpsy do ~20, przez co mam okropne ściny. 
      https://www46.zippyshare.com/v/vConLWhT/file.html
      Dodam, że ten problem występuje tylko na MA, na innych serwerach mam stałe +100.

@ FightereKTS3, nie czaję. Dlaczego mam pobierać jakieś programy, skoro napisałem, że tylko na MA dzieje się taki shit.  
      @ k221, gram na open gl, steam.  
      8fps   0 ms    93 wpoly  740 epoly MA
      120fps   1 ms   198 wpoly 1849 epoly DD2
      120fps   2 ms  1182 wpoly 6202 epoly Go mod

• By CYMI
      Mianowicie jak wpisuje !res i wyłączam roundsoundy,to niestety nadal one są i mi osobiście przeszkadzają. 
      Jeśli da radę proszę o naprawę pozdrawiam.
    • By CYMI
      Witam dziś o godzinie19:47 zakupiłem vipa na 3 dni,po wpisaniu kodu wyswietlilo sie ze jest blednie wpisany lub juz uzyty,administrator polecił wpisac go na stronce jednak po wpisaniu wyswietla sie "Ten kod zostal juz wykorzystany"
      prosze o pomoc i naprawe
    • By Omenito
      Witam, jakiś czas temu zacząłem grać na tym serwerze pod właśnie tym nickiem "Omenito" i grałem na nie swoim kompie, po kilku dniach wróciłem do domu, odpaliłem kompa i nie mogę dostać się na serwer ponieważ wyskakuje komunikat rezerwacji nicku. Setinfo nie działa pod żadną postacią, obecnie gram pod nickiem Omenit bo nie mogę poradzić sb z tym komunikatem, chciałbym żebyście mi jakoś pomogli, nw usunęli rezerwację żebym mógł nową założyć albo naprawili to jakoś żeby takich problemów nie było
    • By TKillYou
      Witam Mam problem z AP na serwerze ZM STAR WARS
      Miałem wczoraj 1500 AP na serwerze i byla Pózna godzina i dzis sobie wchodze i mam 36AP jakim to cudem ??
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.