Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
MarcusPol

Ktoś ogarnięty

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JOO
      Nick: 
      rtkk
      Rejon: 
      EUNE
      Dywizja: 
      Gold
      Dodatkowe informacje:
      Gram supp i top   ^^
    • By Whoppa
      Siemanko. Ktoś z sieci gra jeszcze w tych czasach w metina, jeśli ktoś gra i ma jakiś sprawdzony fajny serwer s chęcią dołączę
    • By ipio
      Cześć chciałem się was zapytać, czy ktoś pamięta lub kojarzy serwer OzoneLandia. 

Tutaj zdjęcia jednej z edycji:

Serwer upadł 3 lata temu. Ostatnio napisał Właściciel byłego serwera na FanPagu, że próbują cos odbudować i wiele graczy nie może się doczekać kolejnych postów na FanPagu. Ten post pisze, żeby zobaczyć czy ktoś pamięta serwer i ewentualnie powspominać stare czasy. Dodam Jeszce tutaj, ze to był serwer Survival+Gildie+FreeBuild+Drop.

• By romper11
      Czy może korzystał ktoś z was z usług firm antywindykacyjnych? W telewizji widziałam że ponoć są skuteczni i pomagają wyjść z problemów?
    • By emune
      Hej, niedawno miałam wypadek samochodowy ale mój ubezpieczyciel wycenił szkodę strasznie nisko, nie zgadzam się z jego wnioskami wiec chciałabym zapytać czy nie znacie jakieś dobrej firmy, która mogła by się tym zająć,  Udało mi się znaleźć takich specjalistów https://automobilis.pl/ wydają się w porządku. Myślicie, że warto się do nich zgłosić?  zależy mi też na czasie.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.