Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Nowa Paczka Call of Duty Mod: Modern Warfare 401 - Questy - Klany


PanWyntel

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Opis:

 

#1. Do sprzedania posiadam paczke Cod Mod 401 Poziomów z mojego serwera (Wlasny system Klanow oraz Misji, Awanse w 3 stopniach, unikatowe perki oraz umiejetnosci klas + duzo dodatkowych rzeczy takich jak paczki po zabojstwie kogos (screeny nizej), losowanie vip oraz premium), paczka zbalansowana oraz dochodowa (pod zysk) - dokladny opis - gg.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

#2. Kilka drobniejszych paczek (rowniez cod 401 , paczka unikatowa - dokladny opis na gg (za duzo by wymieniac) oraz (cod 701, system nozy cs:go + umiejetnosc, misje , klany, euro - tutaj rowniez dokladny opis na gg.)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

#3. Paczka Battlefield 4 (BF4) - wszystkie pliki .sma , 100 odznak, osiagniecia, miny, misje.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Cena: Do ustalenia po kontakcie (Nie ządam wiele, groszowe sprawy ;) )

Płatność: Do ustalenia (dostępne: Przelew / PayPal / Paysafecard / SMS premium)

Kontakt: GG: 64484657

 

A tu jeszcze kilka screenów z gry (Paczka #1, COD 401):

 













 

Do każdej paczki posiadam wszystkie .sma !

 

 

Zapraszam do kupna, opinie posiadam jeżeli ktoś by pytał. Za drobną dopłatą mogę Wgrac + zmodyfikowac pod 'widzi mi się' klienta.

Edytowane przez PanWyntel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie