Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ScooByy

Siema

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Gianluga
      Witam i pozdrawiam zarazem
    • By Proama
      Siema mordy temat zrobiłem dla jaraczy e-szlugów.. 
      We pokaż mordo swój sprzęt i opisz go
      Góra: tfv8 baby mini / będę zmieniał na big z ledami.
      Dół: Teslacigs theree

• By KaKtUsEk
      Cześć wszystkim mam na imię Wiktor mieszkam w Krakowie w wolnym czasie gram w piłkę  lub chodzę na siłownie w wolnym czasie pisze artykuły na różne ciekawe tematy interesuje mnie to  oczywiście w  swoim czasie napisz na Redaktora
    • By Rozdupa
      Siemka boty. Mam na imię Paweł lat 16 (16.08.2002). Lubię grać w piłkę ręczną, wyzywać ludzi na ts i serwerach. Jeśli na serwerach jest nudno to ja ich rozwesele. Mam doświadczenie w byciu adminem na serwerach cs 1.6 jak i ts3. Gram na nicku Rozdupa.
    • By SimeK
      Cześć!
      Jestem Dawid i mam 18 lat. Interesuję się informatyką, grafiką komputerową oraz piłką nożną. 
      Czemu chcę być informatykiem? - Informatyk jest teraz na czasie chodzi tu o pieniądze, złożyłem sobie z 2 komputerów jeden porządny bez żadnej pomocy i działało, bardzo lubię tą robote!
      Czemu chcę być grafikiem? - Mam duży talent, a wiadomo za jedno logo 100 zł można wytrzasnąć.
      Czemu piłka nożna? - Mam urodzony talent w piłkę, trenerzy mnie chwalą i chcę żebym grał w polskiej reprezentacji.
      O to moja historia ?

Pozdrawiam, Dawid!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.