Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane 4maps cs go


patrykdak1ng

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Jestem Patryk lat 18 pochodzę z Jaworzna na co dzień zajmuję się różnymi rzeczami interesuję się kodowaniem sportem muzyką itp
Typ Serwera: 4MAPS [sKINY] [KOSY]
Ilość Slotów: 17
Link GameTracker: ---
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Poszukuję sieci dla serwera nie było innej a tą zapamiętałem jak kiedyś siedziałem z starą ekipą.. To pomyślałem czemu nie może na nowo ekipa wróci
Rozkręcony [TAK/NIE]: 
Wiek właściciela serwera: (właściciel-18,17) opiekun (14)

Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: tak
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Jak na razie nie 
Kontakt:

Facebook:

Steam: http://steamcommunity.com/id/kolorje/

Pw:

Edytowane przez patrykdak1ng
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Neutralny Co do Podania -/+

 

a więc zacznę od minusów :

 

- Brak GT a to najważniejsze do Serwera Jest

- Rozkręcony a nie potrzebne na sieci tu są serwery nie rozkręcone

- Podanie Słabo Napisane 

- Opiekun 14 Lat - proszę cię , opiekun 14 lat to musi być osoba w miarę doświadczona , ogarnięta , i przede Wszystkim "ODPOWIEDZIALNA"

===============================================================================================================

 

a teraz Plusy

 

+ Wiek Właściciela

+ W miarę Sloty 

 

No jak widać same  !! Minusy !! to powiem ci małą Szansę masz na dołączenie z serwerem Same Minusy "Rozkręć Serwer i Spróbuj za jakiś czas Dołączyć :) "

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pozdrawiam Kordian

 

EDDIT : WYPOWIEDZ W SWOIM PODANIU PRZEZ PANA PISZĄCEGO PODANIE PROSZĘ O ODRZUCENIE PODANIA 

Edytowane przez Kordian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Neutralny Co do Podania -/+

 

a więc zacznę od minusów :

 

- Brak GT a to najważniejsze do Serwera Jest

- Rozkręcony a nie potrzebne na sieci tu są serwery nie rozkręcone

- Podanie Słabo Napisane 

- Opiekun 14 Lat - proszę cię , opiekun 14 lat to musi być osoba w miarę doświadczona , ogarnięta , i przede Wszystkim "ODPOWIEDZIALNA"

===============================================================================================================

 

a teraz Plusy

 

+ Wiek Właściciela

+ W miarę Sloty 

 

No jak widać same  !! Minusy !! to powiem ci małą Szansę masz na dołączenie z serwerem Same Minusy "Rozkręć Serwer i Spróbuj za jakiś czas Dołączyć :) "

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pozdrawiam Kordian

To teraz popatrz sobie na mój serwer stoi 17/17 lepiej niż wszytkie serwery z tej sieci a to że ma 14 lat nie znaczy że nic nie ogarnia :D dziękuję nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie