Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [Propozycja] Dla Wszystkich Serwerów (Dyżury Adminów)


ZyGa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować aby każdy właściciel swojego serwera zrobił jakiś grafik/listę dyżuru dla adminów, bo to co się dzieje w godzinach wieczornych oraz po trochu nocnych to jest masakra, haxy po haxach grają, nie da się grać na niektórych zapewne serwerach.

 

P.S Moja propozycja jest taka, żeby zrobić listę adminów którzy mogą siedzieć w dzień a serwerze, w nocy oraz wieczornymi czy też popołudniowymi godzinami.

 

np.

 

w godzinach: 10 - 12/13

                      14/15 -  18

                      19 - 21/22

                       22 - 01:00

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niemozliwe, nie mozemy na sile kogos zmuszac do grania.

 

Jedynie mozna miec wiecej adminow co oznacza wieksza szanse na aktywnosc adminow.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie trzeba zmuszać, wystarczy że w wymaganiach by się zrobiło w jakich godzinach może urzędować. Powiem Ci że wgl jest możliwa taka opcja znam parę serwerów, na których mają dyżury i muszą być w tych godzinach, wtedy serwer funkcjonuje dużo lepie. A nei Ty gadasz że to niemożliwe, jak się chce to wszystko jest możliwe. 

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze kazdy moze... i tak jak kolega wyzej napisal

 

 

nie mozemy na sile kogos zmuszac do grania.

 

Jestem na nie. Mysle ze najlepiej bylo by zwiekszyc liczbe adminow na serwerach.

Masz jakiś problem, pytania ? Pisz śmiało, a chętnie Ci pomogę.

Kontakt:

GG:

8090593

Steam: M4CI3KPL

e-mail: M4CI3KPL@o2.pl

Skype: VisteriX97

Na forum: PW

Zapraszam na serwer ! IP: 80.72.33.51:27330

430x73_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

b468x60.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze kazdy moze... i tak jak kolega wyzej napisal

 

 

 

Jestem na nie. Mysle ze najlepiej bylo by zwiekszyc liczbe adminow na serwerach.

 

 

Co z tego że będziesz miał 10-15 adminów na serwerze, jeśli wieczorami i po 22 nikogo nie ma, a haxy nawalają. Wystarczy trochę pomyśleć, a myślenie nie boli. 

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że będziesz miał 10-15 adminów na serwerze, jeśli wieczorami i po 22 nikogo nie ma, a haxy nawalają. Wystarczy trochę pomyśleć, a myślenie nie boli. 

 

Counter Strike to jest tylko gra. Haxy były i zawsze będą, a robienie dyżurów to już przesada. Gra się dla przyjemności nie z musu. Chodzę do pracy w systemie 3 zmianowy i teraz powiedz mi, mam wysłać komuś swój grafik, żeby ustalił kiedy mam wchodzić na serwer? Bezsens. 

 

Jestem na nie. Ludzie to jest gra, a nie praca!

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie maja swoje zycie, szkola,praca, jezeli by siedzieli nocami bo tak ktos chce to by nie mieli za co jesc czy sie ubrac ;)

 

Jestem na nie, nie jest to wymagane

 

ehh... nie rozumiecie o co mi chodzi... Chodzi mi o to, żeby p zrobić rekrutacje dla osób który by mogły siedzieć wieczornymi godzinami na serwerze, gdzie panuje największy zaje*, oraz rano. 

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... nie rozumiecie o co mi chodzi... Chodzi mi o to, żeby p zrobić rekrutacje dla osób który by mogły siedzieć wieczornymi godzinami na serwerze, gdzie panuje największy zaje*, oraz rano. 

 

Ja siedzę w nocy jak wracam z popołudniówki, ale cały czas siedzieć to jest nawet nie zdrowe. Nie róbmy z adminów wołów do pracy. Są demka i votowanie gracza. 

 

 

No nie wiem, pomysł nie jest niby zły tylko dopilnować tego łatwo by nie było ;)

 

Dokładnie, kto będzie ich pilnował? To nie jest praca, tylko rozrywka. 

 

 

 

 

Pozdrawiam 

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie