Skocz do zawartości

Zablokowane [ODBANOWANY]Ban na serwerze ︾ [CS:GO Skiny | Skrzynie | Klucze | Operacje] [DARMOWY VIP 21... Address: 91.224.117.12


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Czekoladziej v2

Serwer: ︾ [CS:GO Skiny | Skrzynie | Klucze | Operacje] [DARMOWY VIP 21... Address: 91.224.117.12

Nick admina: kanzas

Data i godzina: 06.05.2017 , około 19:30

Link do bana: nie wiem o co chodzi :C (dlatego, że to mój 1 raz kiedy dostaje bana)

Link do HLTV: nie wiem o co chodzi :C

Opis sytuacji: A więc tak: kilka osób pisało, że mam aima np. kissesback. No cóż nie mam aima chociaż wiem, że to tylko puste słowa. Mogę tylko powiedzieć, że gram w cs'a pół roku i dość dobrze mi to wychodzi. Oczywiście każdy mój kill to nie była bania bo wtedy to już napewno byłby aim, ale dość często głowy mi "wchodziły". Bana dostałem po akcji na bs A. 2 TT wbijało galą, ja stałem na reklamie wcelowany z ak-47 w galę. 1 zabiłem normalnie (nie w głowę), drugiego który miał awp zabiłem poprzez strzał w głowę. Ale proszę was czy to moja wina, że TT który ma awp nie może we mnie trafić kiedy się nie ruszam ?

Dodatkowe informacje: Miałem stosunek około 3.5 przy 70 killach może właśnie przez to zostałem zbanowany, ale trudno nie mieć takiego stosunku przy kolesiach którzy nie potrafią z awp mnie trafić kiedy się nie ruszam... Ja rozumiem żebym ja miał jakieś aimlocki ale ja płynnie się poruszałem i nie miałem żadnych ścin. Irytuje mnie tylko to, że admin który powinien dokładnie mnie obejrzeć i wtedy dać bana po prostu mi dał nie mam pojęcia za co. Denerwujący są też ludzie którzy mają Golda i stosunek 0.5 i nazywają mnie odpalonym gównem. 

Mam nadzieję, że zostanę odbanowany, ponieważ podoba mi się ten server.

Pozdrawiam serdecznie Czekoladziej v2 :D

Edytowane przez czekoladziej v2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że tak długo musiałeś czekać na werdykt ale zabiegani ostatnio jesteśmy.

 

Ban zostaje zdjęty oraz proszę już któryś raz z rzędu aby admin robił ss-y gdyż sprawdzanie demek jest uciążliwe 

 

UB nadaje 

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie