Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Na Lucyfer


Huligan

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Huligan
Nick Oskarżonego/ych: Lucyfer
Data | Godzina: 14 listopada 2014r. godzina 19:
Mapa: bb_ff_hunt_v3
IP gracza/y: Brak :/
Opis sytuacji: Admin dał mi kicka :> nw za co :o po czym wbiłem na serwer do kogos napisał wyzywasz graczy po czym napisałem mu "Ja wyzywam graczy idioto?" i po chwili dostaje taki bana  powod :  'Wyzywasz innych graczy moge miec po admie ale ma cie juz kazdy dosyc'  od admina na 30 min :> dla mnie 1 napisze do kogos "Idiota" to nie jest raczej wyzywanie kogos :o rozumiem gdybym napisał do niego cos typu "cwel" "pedał" lub coś tego typu, ale nie za 1 słowo "Idiota" + dodam ze admin admina nie powinien banować :>
Demko/Screeny http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/25667/hltv-1415990280-1415991519-bb_ff_hunt_v3.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowa graczy mi sie na ciebie żali + mnie wyzywasz + ciebie nie wyrzucilem a ja nie bede sobie dawal zebys ty mnie wyzywal ;]

<3 Pomogłem ? Zostaw reputację ;]! <3




09407238198872319213.jpg
CS jest bogiem! <- AWP nałogiem! <- M4 podstawą! <- banowanie zabawą.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowa graczy mi sie na ciebie żali + mnie wyzywasz + ciebie nie wyrzucilem a ja nie bede sobie dawal zebys ty mnie wyzywal ;]

Kickles mnie czlowieku zadnego innego admina nie było oprócz ciebie :> napisałem raz na ciebie "Idiota" :) jak bym napisał na ciebie "Pedal" lub cos no to ok :> ale nie "Idiota" -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że admini znów się banują kłócą widać historia lubi się powtarzać moim zdaniem powinniście wyjaśnić to między sobą na u@ a nie pisać skargi 

zresztą będzie HLTV to się wszystko wyjaśni. 

 

Yhm :> dodałem juz HLTV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest gdy gimba ma admina..

Admin moze banowac admina,

A za slowo idiota w mojej osobie tez dalbym ci bana wiec po co te skargi dzidzie.?

Wogóle revenge ogarnij dupe tych adminow.

I zdegraduj ich a nastepnym razem nie bierz kazdego "bachora" co zlozy podani..

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin nie powinien banować admina , przeproście się i grajcie jako drużyna , macie współpracować aby pomagać graczom oraz ogarniać całkiem serwer.

Huligan , nie nazywaj innych nawet "idiotami" bo gracze zaczną cię naśladować i potem ty im za to dajesz bany.

Na razie nie będę dawać żadnych ostrzeżeń , ale jeżeli się to powtórzy to gorzej się to skończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6BaseBuilder - 79.133.192.40:27063Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie