Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
ipio

Automatyczne kopanie bez modow

Recommended Posts

Aby automatycznie kopać w minecraft musimy wejść w:

1. Opcje:

vUfwSHL.png

2. Sterowanie:

SK1uXIl.png

3. Szukamy przypisanego przycisku do funkcji Atakuj Niszcz zmieniamy nasz przycisk na obojętne, jaki klawisz z naszej klawiatury ważne, żeby ten przycisk nie był przypisany do czegoś innego ja zalecam klawisz "z". 

UkUHB6r.png

NJsBbo8.png

4. Po zmienieniu na dany klawisz wychodzimy z menu i wracamy do gry. Aby zacząć automatycznie kopać trzymamy klawisz atakuj/niszcz w moim przypadku jest to "z" trzymamy ten przycisk + przycisk, który jest odpowiedni za otwarcie mc w pełnym ekranie u mnie jest to standardowo "F11". Moja kombinacja wygląda wtedy następująco "z (trzymamy)+F11 (trzymamy) = Automatyczne kopanie". Gdy mc się powiększy to puszczamy klawisze i nasza postać automatycznie kopie.

Po zrobieniu wszystkich kroków wasz Steave biedzie automatycznie kopać. Myślę ze wam pomogłem :)

Edited by ipio

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By eXe.
      Wtyczka umożliwiająca automatyczne zamknięcie tematu po upływie dni, które sam ustalisz.
      Ustawienie prefixów tematów po zamknięciu Ustawienie po jakim czasie tematy będą zamykane
    • By eXe.
      Zobacz plik Automatyczne zamykanie tematu
      Wtyczka umożliwiająca automatyczne zamknięcie tematu po upływie dni, które sam ustalisz.
      Ustawienie prefixów tematów po zamknięciu Ustawienie po jakim czasie tematy będą zamykane Dodający eXe. Dodano 22.04.2019 Kategoria Aplikacje / Wtyczki  
    • By Karolak
      Witam.

Jestem tu nowy więc jak nie ten dział itp to proszę jakiegoś dobrego moderatora/admina żeby przeniósł tam gdzie trzeba.

A teraz jak w temacie. Jest tak, że wchodzę sobie na jakikolwiek serwer prócz 'deathmatch' w C.S 1.6 NS i wszystko elegancko dopuki nie nacisnę jakiegoś klawisza po za WSAD'em. Zrobiło się to od kiedy dodałem jeden z serwerów do ulubionych. Nie pytajcie, który bo nie mam pojęcia. Nie zaczęło się to dopuki nie zresetuje gry. 

Miał ktoś podobny problem albo widział ktoś coś takiego? Nigdy sam w bindowanie klawiszy się nie bawiłem więc nieudana jakaś próba odpada.

• By yvnq
      Elo, mam pewien problem, ostatnio ściągnąłem sobie configa, na configu bardzo przyjemnie mi się gra, ale jest pewien problem, naet gdy komenda _cl_autowepswitch jest ustawiona na 0 to i tak podnoszę bronie, dla przykładu, gdy mam tylko nóż, bierze mi w rękę wszystko co podniosę, ale jeżeli mam już ak i podniosę glocka, to już nie bierze mi go do ręki, jakieś propozycje jak to usunąć?
      Film: https://www.youtube.com/watch?v=tm1frdzecOM&feature=youtu.be
      config:
      _cl_autowepswitch "0" cl_autowepswitch "0"  _snd_mixahead "0.1" ati_npatch "1.0" bgmvolume "1.000000" bottomcolor "0" brightness "2" cl_upspeed "400" cl_allowdownload "1" cl_allowupload "1" cl_backspeed "400" cl_cmdbackup "2" cl_cmdrate "102" cl_corpsestay "600" cl_crosshair_color "0 320 150" cl_crosshair_size "small" cl_crosshair_translucent "0" cl_dlmax "1024" cl_download_ingame "1" cl_dynamiccrosshair "0" cl_forwardspeed "400" cl_himodels "0" cl_idealpitchscale "0.8" cl_lc "1" cl_logocolor "#Valve_Orange" cl_logofile "lambda" cl_lw "1" cl_min_ct "2" cl_min_t "1" cl_minmodels "1" cl_mousegrab "0" cl_radartype "1" cl_righthand "1" cl_shadows "1" cl_sidespeed "400" cl_timeout "60" cl_updaterate "102" cl_vsmoothing "0.05" cl_weather "1" con_color "255 180 30" con_mono "0" console "0.000000" crosshair "1.000000" fastsprites "0" fps_max "120" gamma "3" gl_dither "1" gl_flipmatrix "0" gl_fog "1" gl_monolights "0" gl_overbright "0" gl_polyoffset "0.1" gl_vsync "0" hisound "1" hpk_maxsize "1.55" hud_capturemouse "1" hud_centerid "1" hud_draw "1" hud_fastswitch "1" hud_saytext_internal "1" hud_takesshots "0" m_customaccel "0" m_customaccel_exponent "1" m_customaccel_max "0" m_customaccel_scale "0.04" m_filter "0" m_forward "1" m_mousethread_sleep "10" m_pitch "0.022" m_rawinput "1" m_side "0.8" m_yaw "0.022" model "arctic" MP3FadeTime "2.0" MP3Volume "0" mp_decals "300.000000" name "yvnq" net_graph "3" r_detailtextures "0" sensitivity "6.1" skin "" spec_autodirector_internal "1" spec_drawcone_internal "1" spec_drawnames_internal "1" spec_drawstatus_internal "1" spec_mode_internal "2" spec_pip "0" suitvolume "0.25" sv_aim "0" sv_voiceenable "1" team "" topcolor "0" viewsize "110" voice_enable "1" voice_forcemicrecord "1" voice_modenable "1" voice_scale "1" volume "0.5" setinfo "_dm" "0" setinfo "lang" "jp" setinfo "_pw" "beka95" setinfo "dm" "0" setinfo "ghosts" "0" setinfo "_hl" "1" setinfo "ah" "0" setinfo "hwp" "1" setinfo "7a3fb" "31042.S7KR" setinfo "c9691" "34219.OVRA" setinfo "erm" "ON" setinfo "translit" "1" ex_interp 0.01 mp_weaponstay "0" cl_lw "0" +mlook +jlook   Bardzo prosiłbym o pomoc, dzięki. :^)
    • By Lubie Jagody
      Witam mam propozycję żeby do każdego działu który posiada wzór dodać taką opcje że gdy tworzymy nowy temat automatycznie by nam dawało wzór do wypełnienia. Moim zdaniem będzie to przydatna opcja dla leniuszków lub zapominalskich którzy zapominają o wzorze lub po prostu im się nie chce.
      Ułatwi to pisanie tematów oraz udoskonali forum :)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.