Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na DJ Karol


Dyrektor.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: `Królowa v2.
Nick oskarżonego: Dj Karol na TS3: Karol
Godzina i data zdarzenia: 15-11-2016r godzina 17:50
Dowód: http://scr.hu/0wwsq/bct1h + dwóch świadków, BlackCzoklet i admin serwera Mossi

 

Opis sytuacji: Wbiłem sobie na kanał pomocy związany z nadaniem kanału, wszystko pięknie fajnie wbija Karol. Usunięto mi stary kanał jak go prosiłem, spoko.

Nagle wbił sobie jego znajomy Robak na owy kanał i kolega Karol mając mnie w tak zwanej "dupie" poszedł na inny kanał nie kończąc swojego obowiązku jakim była obsługa mej osoby. 

To karygodne zachowanie admina którego obowiązkiem jest zajęcie się jedną osobą a później sobie może z koleżkami gadać. Przez tą sytuacje musiałem czekać na kolejnego admina którym był Mossi który w miarę sprawnie się mną zajął i jemu dziękuję. 

 

Chciałbym aby owy admin otrzymał ostrzeżenie jako że jest na okresie próbnym, powinien się dostosować do zadań jakie mu powierzono. 

 

 

Dziękuję `Dyrektor.

 

 

 

@@Edithvea v1. Dla kolegi Buntownik +1 za bez sensowny post / spam. Kolegi nie było przy sytuacji i zakładam że Karol poprosił o obrońce z urzędu haha. Do tego akurat przypadkiem patrzyłeś na owy kanał, śmiechłem.

@@Edithvea v2. Tylko że to Ty się mną zajmowałeś i to Ty miałeś owe rzeczy zrobić, Mossi wbił chwilę po Tobie :> Zresztą ta skarga nie ma na celu odebrania Ci rangi, tylko uświadomienia że zajmowanie się osobą jest Twoim obowiązkiem który masz wykonać, a że sobie poszedłeś bez żadnego wyjaśnienia odebrałem to jako brak szacunku wobec drugiej osoby :>

Pozwolę sobie zacytować : 2. Administrator jest zobowiązany pomóc użytkownikowi w problemach dotyczących TS-a. jeden z podpunktów regulaminu.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pomoc pierwsze wbił admin mossi a pózniej karol bo akurat patrzyłem gdzie karol idzie i mossi już tam był

 

 

y no właśnie ze nie karol powiedział ze ktoś wbił na pomoc i ja pojechałem do góry na ts3 żeby zobaczyć kto tam jest a mossi już tam siedział

Edytowane przez Buntownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pana, wbiłem na kanał Centrum Pomocy i byłeś tam ty i Czoklet. I jeden z Adminów Mossi. Poprosileś o usunięcie kanału więc to zrobiłem i chciałeś kanał zasłużony. Pomyślałem trochę mózgiem że jak było 2 adminów to jeden robi to drugi robi to proste. A na ss widać że przeżuciłem Robaka na Luźne Rozmowy z Administracją, bo niechcielismy gadać o zbędnych rzeczach na Centrum Pomocy.

daM0A4.gif

Pomogłem? Daj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja coś wniosę w tą sprawę. Owszem, masz racje. Byl Mossi na kanale, ale to Ty obsługiwałes Dyrektora. Po czym jak było napisane w skardze wszedł Robak, co nie zmienia faktu, ze powinienes dokonczyc sprawe i dopiero rozpoczynac kolejna, a Ty bezczelnie przekrzykiwałes wszystkich zalatwiajac calkowicie inne sprawy niz zakladanie kanalu....  Pozwole sobie zacytowac "Pomyślałem trochę mózgiem że jak było 2 adminów to jeden robi to drugi robi to proste" A czy powiedziales cokolwiek Mossi"emu, ze wychodzisz a tym bardziej to, zeby on sie zajal ta sprawa? Jakos sobie tego nie przypominam....  A co do wypowiedzi Twojego kolegi Buntownika, ja tez zauwazyłem pare rzeczy, mianowicie to, ze biegaja bez celu za Toba na kanał pomocy.. Wiec nie dziw się, ze pozniej wychodzą takie sytuacje.

 

Dziekuje, pozdrawiam.

 

BlackCzoklet !

DdtkaOX.png.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie