Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Admina Przemo (PL)


MiFu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj około godziny 01:00 grałem sobie na serwerze [ZP] i było z 5 osób zaczęli wychodzić i zostałem ja i opanowany, wtedy bylo to bez sensu bo on nie mógł zabić mnie ani ja jego gdy nie było więcej osób. Wbił na serwer Przemo (PL) i dał nam bany na 7 dni jak już mieliśmy wychodzić z serwera. (zostaliśmy jeszcze chwile aby z nim porozmawiać)

 

Nie dawaliśmy się zabijać i nitk nie był afk.

 

Regulamin mówi:

10. Nocne nabiajnie AP (kolega jest specjalnie stoi AFK, drugi go zabija i tak na zmianę) karane będzie banem na 1 tydzień + wyzerowanie AP.

 

PS.Prosiłbym o ukaranie tego admina oraz dodanie nam dni SVIP'a za to że nas tak potraktował.

PS. Przemo (PL) nikomu nie da plusa (chyba że znajomemu) w podaniu na forum ponieważ boi się on jeżeli zrobi błąd i ten drugi admin na niego doniesie.

 

@@Edithvea 

Możecie sprawdzić też na demku HLTV

Link:

https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=1955&download=hltv-1610282359-zm_nuke_kamp-0030.zip

 

PS. Prosiłbym też o unban'a

Edytowane przez MiFu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZombiePlague - 80.72.41.158:28011[ZP] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie