Skocz do zawartości

Zablokowane Ta sama historia co wysłałem Snaxowi xd xd


SzusteR

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno, dawno temu 1 kwietnia. Żył sobie pewien chłopak który miał na imię Rumcajs. Rumcajs był samotnikiem który tylko i wyłącznie grał na komputerze. Jednak pewnego dnia Rumcajs nie poszedł do szkoły tylko włączył komputer i grał sobie w gry. I tak sobie grał i grał, nie zdawał sobie sprawy że za oknem była burza i że ktoś go podglądał za oknem. W pewnym momencie w całym domu zgasło światło i Rumcajs przestraszony włączył latarkę. Zaczął się rozglądać po całym domku, wraz usłyszał kroki które, nadchodziły z górnej części domu. Rumcajs szybko poszedł do kuchni po nóż i po cichu wchodził po schodach na górę. Gdy wszedł na górną cześć to nagle się zapaliło światło. Rumcajs zdziwiony z całej sytuacji upuścił latarkę na ziemię gdy zobaczył że jego drzwi się zamykają.


I tak stał w miejscu i mówił:


 


- Iść sprawdzić co się kryje za drzwiami czy lepiej iść zadzwonić na policję? Hmm...


Sumienie mówiło:


 


- Nie idź tam! Zadzwoń na policję nim będzie za późno!


 


Natomiast pokusa mówiła:


 


- Idź tam sprawdź   :D Masz przecież nóż to się obronisz!


 


I tak w kółko sumienie z pokusą się przekrzykiwali, nagle Rumcajs potrząsnął głową i ruszył małymi krokami w stronę drzwi.


Dotarł już do drzwi i znowu stanął i powoli wyciąga rękę w stronę klamki od drzwi ale nie otwarł drzwi tylko przyłożył ucho do drzwi i podsłuchiwał   :D


Słyszał jakieś głosy, i nagle odsunął się od drzwi, wziął rozpęd i z buta otworzył drzwi do pokoju   :D


I nie przypuszczał że znajdzie tam swoich znajomych   xD


 


Rumcajs oszołomiony się spytał:


Co wam przyszło na myśl aby mnie tak przestraszyć?


 


Izcon, (jego najlepszy kolega) odpowiedział:


Sorry, ale nie chciałeś z nami wyjść więc postanowiliśmy Ci zrobić taki żarcik, bo przecież dzisiaj jest Prima Aprilis zapomniałeś?


 


Rumcajs odpowiedział:


Aaa no tak, przez ten komputer całkiem zapomniałem że dzisiaj jest ten dzień   :D


 


I Rumcajs, Izcon i inni koledzy usiedli w pokoju gościnnym i zaczęli się z tej całej sytuacji śmiać   :D


 


The End :D


 


Ps. Wiem, słabiutko mi to wyszło   :P


 

Tu się przynajmniej wypowiadać można i po hejtować xD xD

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tego, ale plusa dam xd

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie