Skocz do zawartości

Zablokowane [Poszukiwania] Opiekun fanpage :)


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Opiekun fanpage jest w trakcie poszukiwania :)
 
Masz trochę wolnego czasu oraz doświadczenie w prowadzeniu fanpage?
Może po prostu chciałbyś ludzi z fejsika informować o nowościach które są na CSowicze i nie tylko?
 

Otwieramy rekrutację na opiekuna fanpage !

 
Dla osoby która będzie zaakceptowana na to stanowisko trzymamy specjalną rangę z ładnym kolorkiem :)
 
Jesteś gotowy, zaczynamy !
 
Wystarczy że post niżej wypełnisz malutki wzór:
 
Imię:
Wiek:
Doświadczenie w prowadzeniu fanpage:
Ile posiadasz wolnego czasu:
Jakie nowości chciałbyś/chciałabyś wprowadzić na nasz fanpage:
Lubisz już naszego fanpage? (kliknij):
 
Nie dużo prawda? :)
 
Powodzenia !

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Angelika Lidia

Wiek: 18 z hakiem

Doświadczenie w prowadzeniu fanpage: Prowadziłam fanpage pewnego serwera Metin2, dawno to było,ale było. Potem jakieś strony, między innymi z poezją, w sumie prowadzę swój mały fp, ale ćśś.

Ile posiadasz wolnego czasu: Wystarczająco dużo, żeby na bieżąco być z grupą CS'a, Aiona, kwejkiem, Joe Monsterem, Mistrzami i polityką, krótko mówiąc, jestem na bieżąco nawet w pracy.

Jakie nowości chciałbyś/chciałabyś wprowadzić na nasz fanpage: Więcej badziej ambitych postów, a nie zdjęć lasek, które są pseudogamerkami. Sporo informacji, które pojawiają się na bieżąco omijają tę stronę szerokim łukiem.

Lubisz już naszego fanpage? (kliknij): Gdzieś tam moja łapka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daniel 

Wiek: 17
Doświadczenie w prowadzeniu fanpage: Doświadczenia nie zbyt mocne ale i też nie zbyt małe.
Ile posiadasz wolnego czasu: Sporo mam wolnego czasu po robocie czy tam po szkole ale obliczyć nie jestem w stanie :P
Jakie nowości chciałbyś/chciałabyś wprowadzić na nasz fanpage: O kurcze tu powiem że ciężko mi teraz powiedzieć bo mam dużo pomysłów :P Wiem że na pewno informacje o zmianach na serwerach jak i forum :D
Lubisz już naszego fanpage? (kliknij): Oczywiście że tak :D
 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Radek

Wiek: 22

Doświadczenie w prowadzeniu fanpage: Nic w tym trudnego, prowadzę grupę na facebooku, dość długo, bo chyba już ponad dwa lata, do pomocy mam koleżankę i kumpla, tutaj macie link: https://www.facebook.com/groups/869820763085245/?fref=ts

Ile posiadasz wolnego czasu: 2,3 godzinki na wolnym, i po pracy godzinkę, maks dwie.

Jakie nowości chciałbyś/chciałabyś wprowadzić na nasz fanpage: Oczywiście byłoby dużo informacji związanych z naszym forum, tak jak wywiady z użytkownikami, ogólnie coś z Redakcji, oprócz tego poszukiwania Redaktora, UBT, informacje o konkursach które by się pojawiały na naszym forum, informacje związane z serwerami jak i poszukiwaniami na stanowisko admina, pomysłów jest sporo w głowie. Nie obeszło by się również bez jakiś fajnych i zabawnych fotek przed pracą czy szkołą.

Lubisz już naszego fanpage? (kliknij): Oczywiście, że tak :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Patryk

Wiek: 16

Doświadczenie w prowadzeniu fanpage: Nie mam zbyt dużego ale od czegoś trzeba zacząć, w życiu uczymy się na błędach.

Ile posiadasz wolnego czasu: 7-8h dziennie

Jakie nowości chciałbyś/chciałabyś wprowadzić na nasz fanpage: Pomysły napewno się znajdą. Rozne ciekawostki jak i nowinki z forum się pokażą.

Lubisz już naszego fanpage? (kliknij): Oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Kacper
Wiek:17
Doświadczenie w prowadzeniu fanpage: Zajmowałem się już fanpage na innej sieci więc wiem co i jak i również prowadziłem z kolegą fanpage o motocyklach :)
Ile posiadasz wolnego czasu:3-6 h
Jakie nowości chciałbyś/chciałabyś wprowadzić na nasz fanpage: Coś na pewno ciekawego i związanego z naszym Forum :) jakie ciekawostki,zdj z serwerów i różne :) dużo jest pomysłów :)
Lubisz już naszego fanpage? (kliknij):Tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Patryk

Wiek: 17

Doświadczenie w prowadzeniu fanpage: Powiem szczerze, że spore. Dawniej handlowałem tym po allegro. :D 

Ile posiadasz wolnego czasu: Czasu mam mega, ale to mega dużo. Sami widzicie ile czasu spędzam online na forum dziennie. :D 

Jakie nowości chciałbyś/chciałabyś wprowadzić na nasz fanpage: Powrzucałbym śmieszne memy związane z cs'em i nie tylko. Na pewno bym ogarnął trochę więcej polubień. :P

Lubisz już naszego fanpage? (kliknij): Tak, lubie stronke :D 

81978589712205148021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wstrzymuje, aktualnie 4 osoby będą się naszym fanpage zajmować.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie