Skocz do zawartości

Zablokowane Logo ^^


MientuS

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałeś mi na GG że zaczynasz z grafiką, i na okres w którym zaczynasz to tak 5/10. Można by bylo zmienić kolor na czerwony, wtopić początek skrzydła w bok trójkąta, zamienić na prostokąt gdzie jest nazwa CS.... . I wtedy wklej do tego tematu używając opcji "EDYTUJ".

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś mi na GG że zaczynasz z grafiką, i na okres w którym zaczynasz to tak 5/10. Można by bylo zmienić kolor na czerwony, wtopić początek skrzydła w bok trójkąta, zamienić na prostokąt gdzie jest nazwa CS.... . I wtedy wklej do tego tematu używając opcji "EDYTUJ".

 

Wiem że jesteś grafikiem ale nie musisz odrazu krytykować jak jest dobrze ;) Twoje rady by obrzydziły tą prace dlatego nic nie zmienię ;)

P.S Zaczynam z grafiką w photoshopie , w gimpie pracowałem już od dawna  ...

post-23853-0-83061300-1472386737.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja mówię żebyś sprawdził jak to wyjdzie a nie krytykuje. Jeżeli zamierzasz być grafikiem, to nie oczekuj ocen od razu 10/10 bo każdy jakos zaczyna, i ktos może Ci dawać niższe oceny.

Edytowane przez FerStel

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja mówię żebyś sprawdził jak to wyjdzie a nie krytykuje. Jeżeli zamierzasz być grafikiem, to nie oczekuj ocen od razu 10/10 bo każdy jakos zaczyna, i ktos może Ci dawać niższe oceny.

Sprawdziłem jak to wyjdzie przed wrzuceniem tego tematu Kappa, nie oczekuję 10/10 tylko sensownych postów.

post-23853-0-83061300-1472386737.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, skrzydła wchodzą w środek, wygląda to jak nie poprawione.

Gwiazdki wyglądają troche przyj*banie ponieważ za bardzo się świecą no i ten biały kolor w środku.

 

755409883fa006bac4453235830696ed.png

 

Tutaj wygląda jak bazgroły, nigdy nie kładz warstwy na napis, to napis ma wystawać a nie to "coś"

 

f6de8490e635c9a27f0500e4902681c2.png

 

Napis nawet nie jest wyśrodkowany

 

8130e321fc1255a607d72748684e44c7.png

 

Gradient wygląda bardzo brzydko, powinieneś dać: Ciemny żółty oraz jasny żółty

 

Ocena: 4/10

 

Popraw błędy i zaskocz mnie następnym razem! :)

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"GRAFIKAOceny własnych prac"

do

"GRAFIKAArchiwum Graficzne".

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie