Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Administracje Csowicze.pl


Ruda.

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:Ruda
Nick oskarżonego:
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:
Mapa:
Screeny/demo:
Opis sytuacji:Jeśli mówicie, że gracz "Ferens" został ukarany banem na trzy dni to niech tak będzie. Dla mnie to jest kpina, że kiedy sobie gram gracz wbija NORMALNIE na serwer. Gdzie ten obiecany ban ? Śmieszne jest to wszystko... Skoro taki macie stosunek do gracza który przyszedł z prośbą o coś to ja bardzo dziękuje za takie coś. Sieć jest dla mnie zerem i już nigdy nie wejde tam ja ani nikt z moich znajomych, nie pozdrawiam.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

post-24657-0-61628800-1470791026_thumb.png

tumblr_nmtd8byDfL1u8m9w5o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość został zbanowany lecz zmienił IP lub ID i wszedł na serwer jeszcze raz (jakimś cudem) - nie ma na takich ludzi bardzo skutecznej blokady.

 

Skoro taki macie stosunek do gracza który przyszedł z prośbą o coś to ja bardzo dziękuje za takie coś. Sieć jest dla mnie zerem i już nigdy nie wejde tam ja ani nikt z moich znajomych, nie pozdrawiam.

 

Sieć jest bardzo dobra i otwarta na graczy, każdy nowy czy stary użytkownik znalazł nieraz oparcie w administracji. Każda sprawa rozwiązywana jest do skutku - czasami nawet tygodniami by można było zobaczyć upragniony efekt nawet na max. 15 minut.

Twoje zdanie daje mi do myślenia że jesteś nastoletnią dziewczyną i buzują ci hormony - ja to rozumiem ponieważ dorastasz i jesteś jeszcze nie dojrzała emocjonalnie.  

Pojawi się tutaj wieczne zdanie które budowało wiele fundamentów czy to związków czy znajomości - "Kobieta to wieczna dziewczynka"

Mogę się oczywiście mylić i jesteś już dorosłą kobietą ale mimo dorosłego wieku, niektóre kobiety nie osiągają dojrzałości emocjonalnej, dlatego w związkach, które tworzą – po pierwszym etapie zachwytów, ochów i achów – następuje stopniowo, ale powoli całkowity odwrót. Dla takich „wiecznych dziewczynek” nagle staje się jasne że świat nie jest kolorowy a twoje myślenie o całej sieci zle i strojenie fochów "już nigdy tam nie wejde" jest żałosne - proszę cie bardzo możesz nie wchodzić. 

 

Zakończę tą sprawę tak że "ferens" zostanie zablokowany na dłużej a ty pójdziesz spać bo już pózna godzina.

 

 

 

Pozdrawiam esej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie