Skocz do zawartości

Zablokowane Filmik promujący na YouTube.


pan vip eszu

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycją jest nagranie filmiku promującego/ukazującego aktualne oblicze JailBreaka, filmik może przyciągnąć paru graczy, ale głównym celem byłaby możliwość za pare lat przypomnienia sobie starych dobrych czasów :D Pokazać, że więzienna scena cs'a nadal ma się dobrze :D Nie wiem czy dobrze skleciłem o co mi chodzi, ale nie wiedziałem jak to dobrze ująć :P 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8tIrbNm8Dfo

 

https://www.youtube.com/watch?v=w3vXeemXNVQ

 

^ stare moje filmiiki, teraz wracam z sentymentem do nich :D Nie bierzcie tego za jakąś reklamę, bo tej sieci dawno już nie ma :D

 

Piszcie co sądzicie o moich 'inicjatywach' :D

 

Pozdrawiam :p

"Nie będę wędrować na klęczkach przez świat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cropek no właśnie tutaj jest główny problem, ponieważ nie mam jakichkolwiek umiejętności montażowych, a moje predyspozycje do kręcenia filmów popieranę są jedynie snapem  :((  :((

 

Pomysłów mam multum, ale potrzeba osoby odpowiedzialnej za kręcenie i obróbkę :D

"Nie będę wędrować na klęczkach przez świat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent, sam miałem zamiar nakręcić filmik lecz nagrywanie pulpitu strasznie mi zamula montażem mógł bym się zająć coś się tam bawiłem ale to stare dzieje.

Panie eszu skoro się tym interesujesz i złożyłeś propozycję wystarczy znaleźć osobę do takiego typu zadania i można kręcić osobiście jestem Za

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, jak i patent który może przyciągnąć wielu graczy na serwer, przy czym może dobrze się bawić. Ps z tego co zrozumiałem to Ty się masz tym zajmować, zgadza się? :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow inicjatywa i pomysł wychodzą ode mnie, do tego potrzebuje zgrania i wspolnego dzialania, ale potrzeba mi kogos do krecenia i montazu, oczywiscie wyjasnilbym co i jak ;p

"Nie będę wędrować na klęczkach przez świat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie