Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Gustaw.


Gustaw.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper M.
Data urodzenia: 19.01.2002
Czas spędzony na forum ?: 7h,jednakże czas ten może ulec zmianie.
Dlaczego Ty powinieneś zostać Promotorem(mile widziane dłuższa wypowiedź)?:Mam na imię Kacper, mam prawie 15 latek, pochodzę z woj.Świętokrzyskie (skarżysko-kamienna), interesuje się piłką nożną w którą gram oraz Kick-Boxingiem, na co dzień przesiaduje na Forum bądź pykam na serwerze. Chciałbym u was pełnić rangę Promotora. Wykonując tą rolę nie robił bym po 30 reklam,lecz po 40-45 a jeżeli będę miał "wene" to po 50, co przyniosłoby mam nadzieję korzyść dla nas jak i dla sieci. Pełniłem już ową funkcję i myślę, że nie byłoby problemu bym pełnił ją na CSowicze.pl :)

Opowiedz nam coś o sobie:Mam na imię Kacper,mam 14 lat mieszkam w Skarżysku-Kamiennej (pod Kielcami).Interesuje się Piłką Nożną w którą gram w klubie Granat Skarżysko na lewym skrzydle.W wolnym czasie siedzę na Forum i gadam na Ts'ie bądź pykam na serwerze.

Znasz i akceptujesz zasady grupy Promotor?:Tak,zapoznałem się z owymi zasadami grupy Promotor oraz je akceptuje.

 

+Kontakt: GG:59927305,Steam:https://steamcommunity.com/id/gussowy/

TeamSpeak3,E-mail:Rasta@poczta.fm

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gustaw.
csowicze2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niestety na Nie :) podanie jest całkiem całkiem ale dzisiaj zarejestrowałeś się na forum ,nikt cie jeszcze nie zna i już składasz podanie na promotora? spelnij wszystkie wymagania i spróbuj złożyć podanie za tydzień :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dany moment jest na Nie. Jesteś nowym użytkownikiem, więc staż na forum zerowy, nie spełniasz kilku wymagań, teoretycznie nic nie przemawia za twoim podaniem na Promotora, choć nie jest to wymagająca ranga. Tyle ode Mnie.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie