Skocz do zawartości

Zablokowane Odbanowanie Z-3-r-0 Wyobrazni.


Z-3-r-0 Wyobraz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Z-3-r-0 Wyobrazni.

Serwer: CSowicze.pl [VIP Zombie Plague]
Nick admina: Wojtas
Data i godzina: 2016-08-03 godz. cos koło 9:20
Link do Twojego bana: W CALYM WASZYM BANSIE NIE MA MOJEGO BANA

Link do HTLV:http://d1.hltv.org.pl/srv33380/HLTV-1608030854-zm_cpl_mill_kamp.dem.zip - na tej mapie to sie zaczelo, a ban zostal nadany na tej http://d1.hltv.org.pl/srv33380/HLTV-1608030920-zm_inferno.dem.zip
Opis sytuacji: Gram sobie z kumplem na serwie, nagle wbija "Admin" wojtas. nastepnie rozpoczyna sie runda "ADmin" Wojtas dodaje sobie nemesisa ! Co jest naduzywaniem i zabija sb tym nemesisem wszystkich, a jak kogos zabije to go odradza i tak w kólko zeby tylko nabic ap... - tylko degradowac takiego admina . Az w koncu gramy gramy zostal ostatni human, wszyscy wbijali do kampy a "Admin" wojtas zbanowal mojego kolege battlekitena i jeszcze jednego gracza, mimo ze wykonowali cele, czyli dal bana za free, napisalem mu  na u@ troche co o nim mysle moze faktycznie go obrazilem, ale nie moglem wytrzymac, nie wiem kto takim ludziom daje admina... Az w koncu na mapie zm_inferno na poczatku "ADmin" Wojtas dodaje mi bana pernamentnego, z powodem "Lamienie" .... Wstyd.... Degrad dla tego ns'a :) i za te naduzywaanie to niech on sobie da perma...

Dodatkowe informacje: Powinienem zostać odbanowany, dlatego że admin dał mi perma, lecz za obraze nie ma permow,a  poza tym moje zachowanie bylo spowodowane jego naduzywaniem, nie wiem jaki gracz by nie wytrzymal i nie napisal mu czegos ... jeszcze daje taki bezsensowny powod jak lamienie, a banuje graczy bezpodstawnie ... TYLKO DEGRAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem świadkiem tej sytuacji tak jak kolega pisze  podczas rozgrywki gdy wbił admin od razu na początku nowej rundy dodał sobie nemka co jest dla mnie troszkę dziwne żeby od razu sobie dzień dobry dać sobie nemesisa 

 nie będę tutaj udawał świętego że sam na swoich początkach bycia adminem zm kiedyś nadużywałem menu admina , ale szybko zrozumiałem mój błąd że to menu nie zostało zrobione do tego żebym sam sobie dawał  nemka/surva etc a z twojego podania wynika że już byłeś adminem i to zawsze na zombie to myślę że do tego czasu powinieneś to ogarnąć ale nie będę w to wnikać, co do sprawy banów to tez moim zdaniem przesada zbanowałeś dzieciaka  dlatego że gadał przez mikro a nie miał +16 lat wiem że za to jest ban ale on jakoś wielkich kłopotów nie sprawiał nie darł się ani nic nie mogłeś po prostu dać mu muta ? zwłaszcza że było nas mało i każdy gracz się przydał ,myślę że admin z doświadczeniem  powinien tak zrobić amx_mute czy jej odpowiednik amx_gag nie boli chyba że H@ wam tego nie wgrali no to już propsy dla nich ;). Tak samo co do celi ja jakoś nie narzekałem na brak zainteresowania ze strony celi zombie do mnie wchodziło bez problemu a to że mogło nie wiedzieć gdzie aktualnie się znajduje gdyż mapa była dość duża a nas było naprawdę mało  zbanowałeś kolejne 2 osoby za brak celi a kolega Battlekiten wbijał do mnie bez problemu nie wiem za co dostał bana za cele ? . Teraz sprawa bana perma za lamienie raz  że powód bana z dupy wzięty 2 aż tak cie uraziło co tobie napisał oczywiście jak cie  wyzywał ban się należał oczywiście ale od razu perm ? po tym banie jak się  śmiałem przez mikrofon to  wyjechałeś mi z tekstem  " Czy mam jakiś problem ?" aż tak wrażliwy jesteś?  żeby od razu banować gracza  na zawsze i to z powodem "lamienie" zamiast "obraza /obraza admina"  nie będę wnikał co on ci tam na U@ pisał bo to mi szczerzę wisi i powiewa ale moim zdaniem ban powinien być skrócony do 1 dnia albo iluś tam  bo perm to przesada i to tak od razu po pierwszym wybryku to tyle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ile można czekać... Czekam już 3 dni, a "Pan Admin" nawet łaskawie nie chcę się wypowiedzieć... Co może wypowie się za rok to będę rok czekał na UB?

To jest logiczne, że on i tak się nie wypowie. Czekam, aż ktoś zajmie się tą sprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Otrzymałeś UB.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie