Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Zablokowane Skarga by Rejczi


Rejczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zgłosić skargę na admina " Problem ". To jest własnie powód dla którego złożyłem podanie, gdyż jak widzę jak tutejsi " admini " zachowują się w stosunku dla graczy, to aż głowa boli. Najpierw dostałem bana na " 5 min " za stanie na respie po 1:30 min. Admin nie dał mi szansy na wytłumaczenie,gdyż stałem na respie, ponieważ odpisywałem graczowi  na sprawę, ponieważ chodziło o wymianę.

Po paru minutach wszedłem ponownie do gry, po czym na u@ zapytałem z ciekawości tego samego admina " Jak długo masz admina, i zanim dasz komu kol wiek bana, to poczekaj na wyjaśnienie " po czym dostałem " kick " myślę,że to jest nie odpowiednie zachowanie, gdyż zapytałem po prostu z grzeczności i ciekawości .. ponadto wcześniej widywałem podobne zachowanie w stosunku do innych graczy, gdy gracz dostał bana za txt .. oczywiście, tego txt nie było ..

Myślę,że admin powinien wyjaśnić co kolwiek jak i poczekać na wyjaśnienie .. przynajmniej  tak mnie uczono. Zauważyłem,że to nie będzie pierwsza skarga na tego admina. Ponadto rozumiem,gdybym spamował na tym " u@ " nie potrzebnymi wiadomościami,ale uważam,że po prostu skierowałem te pytanie do admina, gdzie jego odpowiedzialnością jest aby to przeczytać i dać normalną odpowiedź.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy kolegami :v to raz.  (u@) 

Dalej, podpatrzenie skargi od koleżanki o banie za "txt" i napisanie tego tutaj aby być bardziej wiarygodnym to zły pomysł w twoim przypadku ponieważ nie grasz tu tyle czasu co dałem jakiegokolwiek bana z txt :v więc już spaliłeś, zanim napiszesz że kłamie to daj link do gametracker to każdy zobaczy że kłamiesz :v bo widzę Cie drugi raz a jestem codziennie po kilkanaście godzin :v 
 

daj link do twojego bana a ja będę łaskawy dać ci link do demka z HLTV że nic nikomu nie pisałeś tylko 1:20 strzelałeś do double doorsów. ( na serwerze z tego co pamiętam był admin Sledzio, może potwierdzić jak widział) a nawet jeśli nie widział, to pisanie do kogoś nie zwalnia cie od tego że musisz wyjść z respa przed 1.30 :) zawsze mogłeś mi napisać że musisz porozmawiać o wymianie i iść na spect, bo napisanie czegoś np (tak-nie) nie zajeło by Ci 30 sek. tak w ogóle, nie wiedziałem ze z kimś piszesz, bo mi tego nie napisałeś - a powinieneś. ( jak pisałeś oczywiście, bo moim zdaniem nie)

Dalej, za co ktoś Cię wykopał - nie napisałeś raz na u@ tylko z 6 :v ( co potwierdzi Admin Sledzio i Xeronne - więc za spamowanie dostałeś kick. 

Myślę że wyjaśniłem wszystko, pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj problem, powiedz mi jak mogę ci to udowodnić,że w tym czasie bawiłem się w /wymiane to ci to udowodnie :") ponadto gdy wróce do PL nie ma problemu dam ci linka :"). Chciałbym też napisać,że osądzanie o " kłamstwo " jest równie kijowe do twoje zachowanie jako admin :"). 

Jeżeli piszę wyrażnie,ze tutaj w Stanach, nie wczytuje mi tego, to co Ci poradzę :"). Za tydzień wracam do PL i z komputera domowego dam ci linka, gdzie wszystko będzie widać :")

Edytowane przez Rejczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi udowadniać nic :v stałeś na respie to dostałeś bana to jest chyba jasne tak ? a to czy stałeś na respie da się udowodnić bardzo łatwo, daj link do hltv to dam ci ssa, nie chce mi się tego szukać i nawet nie ma takiej potrzeby bo był drugi admin na serwerze. a to czy się bawiłeś się w wymiane to nikogo nie obchodzi :v masz spect, mogłeś wejść, a nie łamać regulaminu i stać na respie nie pisząc o tym słowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin znam, pewnie,że znam, skąd miałem wiedzieć,że zabije cię akurat po czasie dozwolonym na którym można stać, nie moja wina,ze robiłem wymianę, skończyłem, i wypadłeś na fraga. Podejrzewam,że gdybym Cię nie zabił na tym spawnie, by nie było ani bana ani tej całej skargi.

Edytowane przez Rejczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie