Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na Nieustraszonego


St9ef9an8

Rekomendowane odpowiedzi

nick : St9ef9an8

nick banującego :  Nieustraszony 

data : 12.07.2016 12:10  , de_dust2_long

opis : zaczeliśmy początek mapy longa , i wybrałem klase talib , wczesniej na snow , tez zacząłem tą klasą grać , zabiłem osobę i dostałem perk deagle master .. a więc zabiłem z 2 razy " ADMINKA " podobno właściciela .. hahaha w którym dostałem bana na 12 godzin za czitowanie , jak ja nie gram na czitach .. nie wiem jak chcesz to sprawdzic mogłeś SS'y mi zrobic a nie odrazu bana na 12 godz.. i co teraz bede robil .. :/ 

dowody :[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: '12 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:2092879502'
[AMXBans] Twoje IP: '164.127.33.80'
[AMXBans] ========================================  
 
tą całą sytuacje widział Borekshark , i on poże potwierdzic czy gram na czitach czy nie , cały czas praktycznie gra jak ja gram ..  
to jest żenujące.. zabic 2 razy adminka i dostac bana za czitowanie .. moze naucz sie najpierw grac potem dopiero dawaj bany słuszne a nie graczom nie winnym .. Dziękuje ... 

998 Straż Pożarna 998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:30 - prosze ogladać dokłądnie, było słychać dzwięk kosy że tam ktoś jest, ale on 2 strzały, ani razu gościa nie widział i zabił go... A jeszcze wcześniej jak wyczekiwał na mnie ;*

 

P.S. Cwaniaczek z ciebie, myślałes że nie obejrze bo nie mam modeli ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak późno odpisuje, ale byłem w pracy, do 22.

 

W każdym razie, może racja.... zbyt pochopnie zareagowałem, 2 akcje to za mało, żeby osądzić czy ktoś jest odpalony czy też nie... poza tym ss'ów nie mogłem zrobić bo coś się zbugowalo i dopiero jutro to ogarnę.

 

W każdym razie dostajesz UB, albo jak ci nikt nie da (od tego jest tylko i wyłącznie UBT, ja nic nie mogę poradzić) jutro ci wygaśnie ban, w odwołaniu zaraz dodam post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | CodMod 201 lvl - 46.29.21.219:27035[COD 201] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie