Skocz do zawartości

Zablokowane Siemanko


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety muszę się z wami pożegnać. Odchodzę z forum z powodu wakacji. Nie będę w ogóle miał czasu więc chcę się z wami pożegnać bo prawdopodobnie już nie bd wchodził na forum.

@RumcajsJumper Niestety z tobą dużo nie rozmawiałem ale jak miałem do ciebie sprawę zawsze pomogłeś. Nara.

@Comrade Ciebie zawszę zapamiętam gdyż byłeś pierwszą osobą na forum, która mi pomogła. Narka.

@Wyimaginowany Jedyny dzięki któremu coś mądrego wyniosłem- ty ze mną do 1.00 uczyłeś mnie do UBTeam. Siema.

@dkS Fajnie mi się pracowało z tobą. Zawsze wytłumaczyłeś. Nara

@SDCSebeK Narka. Lubię cię chodź czasami mnie strasznie wkurzałeś. Nara.

@Kotek Jesteś osobą za którą będę tesknił, lecz wiem że na ts jeszcze się spotkamy i na fb. Nara.

Miło mi się z tobą pracowało. |Narka.

 

 Ogólnie  było mi miło na tym forum fajnie się pracowało. Proszę o zdjęcie rangi admin ts3. \Wybaczcie mi  że tak krótko byłem, ale to nie tylko ode mnie zależy. Wiem że jestem nim krótko nie cały tydzień ale o wyjeździe na wakacje dowiedziałem się po dostaniu się na admina. Ogólnie żegnam wszystkich graczy forum csowicze.pl  . Od czasu do czasu będę na ts lecz mam bardzo mało czasu. 

 

 

ELO

2ifn.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się ! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Pożegnany

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie