Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Podanie Teviz


Teviz

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick:Teviz

2.Imie:Paweł

3.Wiek:15

4.Znajomość AMX (1-10):7/10-8/10

5.Sprawny i działający mikrofon:Nie

6.Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa):Tak

7.Link do swojego GameTracker'a**:Jak na razie mam mało czasu przegrane, ale jest to nowy serwer.Szybko nadrobię ten czas.(Dzisiaj przegrałem już parę godzin ale czas na GT uzupełnia się dopiero po jakimś czasie.) http://www.gametracker.com/player/Teviz/91.224.117.81:27120/

8.Parę słów o sobie**:Mam na imię Paweł.Mam 15 lat.Pochodzę z Doruchowa  (Wieś z Wielkopolski).Interesuję się piłką nożną(Ogólnie sportem), informatyką i motoryzacją.

9.Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**:Jest to nowy serwer na naszej sieci , więc potrzebuje administratorów, a ja mogę pomoć.Miałem już admina na AIM/AWP , więc się nadam.

10.Czy posiadzasz STEAM? (Tak/Nie):Tak

11.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:Na serwerze będe grać 1,5-3H dziennie.

12.W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Jako , że są wakacje nie ma znaczenia , czy jest dzień roboczy ,czy weekend.Gram w godzinach 8-10 , 12-15 ,18-20 i czasami w nocy.

13.Staż w Counter-Strike 1.6: W CS'a gram od 4-5 lat.

14.Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków.)Posiadałem admina na dużej ilości serwerów.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | AIM/AWP - 91.224.117.81:27120[AIM/AWP] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie