Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane SS-y Wesley-Snip3s. .


Surdi666

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Wesley-Snip3s.
Nick admina: znowu PiWkO
Data i godzina: 

01.07.2016 - 14:34:42

Serwer: 2# [DD2/OFFICE] CS:GO V3 Skiny 
Link do bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=41171
Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www86.zippyshare.com/v/xCK25ul9/file.html

 

 

 
01.07.2016 - 14:34:42

SSy.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtarzam z d2 :)

 

2# [DD2/OFFICE | CS:GO V3 Skiny | Skrzynie | Klucze] @ CSowicze.pl @pukawka.pl (cs_office)

 

Sprawdź  link do bana gościu i ogarnij :)

2# [DD2/OFFICE | CS:GO V3 Skiny | Skrzynie | Klucze] @ CSowicze.pl @pukawka.pl (cs_office)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2# [DD2/OFFICE | CS:GO V3 Skiny | Skrzynie | Klucze] @ CSowicze.pl @pukawka.pl (cs_office)

 

Sprawdź  link do bana gościu i ogarnij :)

2# [DD2/OFFICE | CS:GO V3 Skiny | Skrzynie | Klucze] @ CSowicze.pl @pukawka.pl (cs_office)

 

no to ten 1 który dostałeś :D później d2 nawet się nie spodziewałeś :) pokaż screena z d2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ten 1 który dostałeś :D później d2 nawet się nie spodziewałeś :) pokaż screena z d2

Zobacz sobie wcześniejszy temat tam były  pierwsze ss-y :) teraz kolejny ban znowu od Ciebie również office , ogarnij ;))

 

Wcześniejszy ban od Ciebie dostałem UB , teraz najnowszy zobacz sobie link do bana wszystko napisane ,ze to jest office wiec nie wiem co Ty chlopie ogarniasz ale dej se spokoj ;)

Edytowane przez Surdi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie wcześniejszy temat tam były  pierwsze ss-y :) teraz kolejny ban znowu od Ciebie również office , ogarnij ;))

 

Wcześniejszy ban od Ciebie dostałem UB , teraz najnowszy zobacz sobie link do bana wszystko napisane ,ze to jest office wiec nie wiem co Ty chlopie ogarniasz ale dej se spokoj ;)

 

Zobacz sobie wcześniejszy temat tam były  pierwsze ss-y :) teraz kolejny ban znowu od Ciebie również office , ogarnij ;))

 

Wcześniejszy ban od Ciebie dostałem UB , teraz najnowszy zobacz sobie link do bana wszystko napisane ,ze to jest office wiec nie wiem co Ty chlopie ogarniasz ale dej se spokoj ;)

d2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie