Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga na AsD^^


Teviz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze::Tevoz

IP osoby:Myślę , że nie jest potrzebne , ponieważ to Admin , więc powinniście mieć jego IP.

Mapa: jail_minecraft_v3

Na kogo chcesz złożyć skargę: AsD^^

Opis: Admin często faworyzuję graczy, zdarza mu się zrobić FK, zdarzy mu się obrazić gracza.Do tego jeszcze dzisiaj, gdy grałem na JB napisałem na chacie ,,szmata''. (wiem , że nie powinienem, ale dzisiaj dzisiaj jestem troszkę zdenerwowany przez życie prywatne.)Wiem , że powinienem dostać bana, ale nie na tak długo.Dostałem bana 3h.W powodzie jest ,,Kultura x2" , tylko , że ja napisałem tylko to jedno słowo.Proszę  o dodanie ostrzeżenia  dla AsD^^ .

Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoli): http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=40996

 

PS.Przepraszam tego gracza, na którego to napisałem, wiem , że mnie poniosło.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażanie/ubliżanie/grożenie :

 

*Graczowi - 30 min - 3 godzin

*Adminowi - 1 - 12 godzin

 

Jeśli obraziłeś gracza to admin miał prawo Ci dać bana na 3 godz bo tak jest w taryfikatorze

 

Bezsensu ta skarga wgl. Nie obrażaj na więcej razy.

 

Jeśli faworyzuje, robi FK i obraza to zbierz dowody i zloz nowa skarge.

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Skarga odrzucona.<br />Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie