Skocz do zawartości

Zablokowane Zarabianie na kryptowalutach takich jak Bitcoin


Katasia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli część z was jest w temacie zarabiania na krypto walutach, to wiecie w jaki sposób można je kopać nie tracąc przy tym mocy obliczeniowej waszego pcta czy prądu. Przedstawiam Wam chmurę z której sama korzystam : https://hash-line.com/site/partner/3269 w której dostaje się 1 GH/s na start za darmo i tylko dzięki temu można kopać waaluty i sobie ulepszać moc, przy kopaniu walut i wymianie ich przynajmniej raz dziennie zdobywamy więcej mocy, niż tylko kopiąc moc. Jak by ktoś nie wiedział gdzie wysyłać swoje waluty to może sobie założyć swoje portfele na giełdzie https://affiliate.bitbay.net/12444 co do samej chmury dostajemy jeszcze 11% od każdego poleconego więc bez żadnego wkładu można wyjmować fajne pieniążki

Kopanie krypto walut staje się coraz modniejsze z racji dużego zainteresowania bitcoinem, który został uznany przez rząd amerykański jako walutę do użytku codziennego. Już teraz nawet w Polsce można płacić bitcoinami, za np. konta Premium na zalukaj itp. Na chmurzę, którą Wam podałam kopiemy dogcoiny, które możemy później wymienić na dowolną interesującą nas kryptowalute, ethernum czy bitcoin – ja akurat wybrałam te dwie bo są bardzo dochodowe.

Jeżeli ktoś chce zgłębić temat i przy tym trochę zarobić, to zapraszam na prix, ale większość materiałów jest bez problemu dostępna w Google J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie