Skocz do zawartości

Zablokowane Prosba o UB :)


Bruce Banner

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                             Siemanko!

Słuchajcie , dnia 26.06.2016.  dostałem bana na CSowicze.pl [Only DD2] [ASYSTY]  ^ 1shot1kill.pl (de_dust2) , w celu ,żebym wstawił ssy. 
Jak wstawiłem ssy i napisałem prośbe o UB , administrator esej napisał ,że osoba zbanowana ma 48h na wstawienie ssów.

Link do tematu z UBhttp://csowicze.pl/topic/37177-ss-bruce-banner/

Problem  w tym , że byłem na wyjeździe w Niemczech przez 3 dni. Jest możliwość  , żebym został odbanowany ? 

Gram ,czysto i jestem normalnym graczem. Potwierdzają to ssy w 100% czyste.  Nie uprzykrzam nikomu gry , nie obrażam graczy. Po prostu gram , bo serwer mi się spodobał. Ludzie są sympatyczni i chciałbym nadal tam grać.

Proszę o wyrozumiałość w sprawie związanej z wyjazdem i niewstawieniem ssów na czas.
Z góry dziękuje i pozdrawiam. 
                                                                                                                                             


                                                                                                                                                             'Bruce BanneR 

Edytowane przez Bruce Banner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                             Siemanko!

 

Słuchajcie , dnia 26.06.2016.  dostałem bana na CSowicze.pl [Only DD2] [ASYSTY]  ^ 1shot1kill.pl (de_dust2) , w celu ,żebym wstawił ssy. 

Jak wstawiłem ssy i napisałem prośbe o UB , administrator esej napisał ,że osoba zbanowana ma 48h na wstawienie ssów.

 

Link do tematu z UBhttp://csowicze.pl/topic/37177-ss-bruce-banner/

 

Problem  w tym , że byłem na wyjeździe w Niemczech przez 3 dni. Jest możliwość  , żebym został odbanowany ? 

 

Gram ,czysto i jestem normalnym graczem. Potwierdzają to ssy w 100% czyste.  Nie uprzykrzam nikomu gry , nie obrażam graczy. Po prostu gram , bo serwer mi się spodobał. Ludzie są sympatyczni i chciałbym nadal tam grać.

 

Proszę o wyrozumiałość w sprawie związanej z wyjazdem i niewstawieniem ssów na czas.

Z góry dziękuje i pozdrawiam. 

                                                                                                                                             

 

 

                                                                                                                                                             'Bruce BanneR 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zła nazwa tematu + dostosuj się do wzoru

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie