Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na śmiesznego admina


MateuszCODE

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze:eG#. --Matix--

IP osoby:*

Mapa:*

Na kogo chcesz złożyć skargę:Asd

Opis: Admin banuje za nic , wyrzuca z ct bo on chce wejść , wyzywa graczy ,brak kultury. Sytuacja na serwerze powiedział że zajmuje terrarium nie powiedział że zajmuje i mass frikilował

Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi):dowody to gracze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się próbujesz sapać do admina.

CT nie ogarniało więc wyleciało, z powodu braku chętnych ASD wszedł.

Po za tym hltv dźwięku nie nagrywa.
Oczywiście, że ASD zachował kulturę bo nawet Was nie obraził, nie wyzywał ani nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Obrażać nikogo nie obrażałem wyleciałeś z ct bo gówno ogarniałeś i tyle w temacie. zrobilem vote czy cie wywalic czy dac ci szanse co widac na demie znalazla sie jedna osoba z 16 ktora chciala dac ci szanse i to bylem ja moglem juz dawno cie przeniesc bo tyle ogarniales co ja majac 5 lat. Fk robiłem no co ty nie powiesz był tam 2 adminów jakoś nikt mi o tym nie wspomniał. bana dostałeś slusznego. Groziles mi, obrazales, etc. Moglem dac ci bana na dluzej ale powiem tak dla takich osob nie warto, lata mi to co ty robisz jak tylko sie spotkamy ponownie zanim pojdziesz do ct, ja ci mowie numerek regulaminu a ty mi go czytasz z glowy :) innaczej brak CT. jak kolega wyzej wspomnial nic nie wyzywalem jedyne slowo co powiedzialem ze mam na to ****** bo i tak nie ma dowodow byl obok mnie j@ wiec raczej by reagowal na moja zla postawe itp. mialem wiecej do napisania ale cropek musial to zamknac jak juz sie rozpisalem i to duzo nawet cale demo rozpisalem  :((

 

Skarga: Brak dowodow. Brak IP, Brak muzgu przy jej wypisaniu

 

 

 

 

4.7 Osoby bez mutacji mogą mówić tylko wtedy, gdy pozwoli im admin.  Wycinek z regulaminu :)

Edytowane przez AsD ^^
33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione. Skarga odrzucona

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie