Skocz do zawartości

Zablokowane Wasze pomysły na unikatowe paczki


SoLLuffka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jako iż ostatnio postanowiłem wrócić do tematu robienia pluginów i paczek mam do Was ogromną prośbę. Chcę stworzyć jakąś fajną paczuszkę na rzecz sieci, lecz nie mam ciekawych pomysłów :) Proszę o udzielanie się w temacie :)
- DD2
- ZOMBIE
- JAILBREAK
- COD
Dlaczego te 4 mody? w tych modach można poszaleć ;) na ffa za wiele nie zdziałamy :) Osoby, które przyczynią się do rozwoju moda otrzymają 1 punkt reputacji :). Odpowiedzi proszę dodawać według poniższego wzoru:

[b]Nick:[/b]
[b]Mod:[/b]
[b]Twoje pomysły:[/b]
Edytowane przez SoLLuffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: @` izcoN (◣_◢) 
Mod: JailBreak, CodMod
Twoje pomysły: Mi te mody odpowiadają. Co można do nich dodać? Wiadomo JB to serwer zabaw, poleceń itd. Dlatego tutaj można myśleć o nowych zabawach, pluginach, dodatkach, wygladzie coś innego i konkretnego niż mają inne serwery. Praktycznie tak samo jest z serwerem COD, tutaj wiadomo Klasy/Perki, dodatki, wygląd. Tutaj można już rozmyślać nad nowymi umiejętnościami klas/perków, coś czego nie ma na innych serwerach. Ale tutaj chwilowo nie mam pomysłow, zawsze nabieram pomysłow gdy robie serwer. Ale jak coś wymyśle to edytuje :)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- DD2

 

 

 

w tych modach można poszaleć 

 

Powodzenia z robieniem unikatowego DD2. Unikatowe DD2 to według Ciebie co? Wrzucenie masy zbędnych pluginów? DD2 najlepszy to DD2 klasyczny, na takich jest najwięcej osób.

 

Najlepsze ZM to też klasyki, chociaż grałem kiedyś na Zombie CSO żaaby, może kojarzysz, miał serwer na kulkach, jeden z lepszych ZM jakie istniały. Paczka serwera była płatna, jakieś 150 zł, ale taki serwer był chyba jedyny w Polsce.

 

Próbuj zrobić coś z COD Modem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: @esej

Mod: COD + DM

Twoje pomysły: Jeżeli umiesz to co piszesz to nigdy nie widziałem fajnego serwera COD HARD ale połączonego z DM. Inne klasy oraz inne perki niż są wszędzie - żadnych 1/1. Do tego możliwość dropienia skinów za zabójstwa lub od określonego poziomu danej klasy. W tym ranking typu HLX na stronie internetowej podłączonej do serwera w którym mozna sprawdzić kto ma największy poziom  ;)

 

1-3 % poziomu za zabójstwo - MAX 500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: @esej

Mod: COD + DM

Twoje pomysły: Jeżeli umiesz to co piszesz to nigdy nie widziałem fajnego serwera COD HARD ale połączonego z DM. Inne klasy oraz inne perki niż są wszędzie - żadnych 1/1. Do tego możliwość dropienia skinów za zabójstwa lub od określonego poziomu danej klasy. W tym ranking typu HLX na stronie internetowej podłączonej do serwera w którym mozna sprawdzić kto ma największy poziom  ;)

 

1-3 % poziomu za zabójstwo - MAX 500 :)

Jak na razie Twój pomysł jest najlepszy :) Proszę o odpowiedzi do czwartku (30.06.2016r. ) ponieważ chcę wybrać najlepszy projekt i go stworzyć. Reput jutro bo limit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 10 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie