Skocz do zawartości

Zablokowane Raport


Slom3K

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym przedstawić kilka błędów/propozycji zmian być może przydatnych dla serwera.

 

[1] Rsy-ludzie, już 2miech lecą te same nuty,możę zmiana?

[2] Gdy np mapa z dd2 zmienia się na cache, ładowanie zatrzymuje się i znowu dd2.

[3] Crashe serwera

[4] Delete mapę de_mirage, nie jest wgl grana mapy dd2 i cache zmieniają się między sobą, także jakby jej wgl nie było, poza tym większość chodzi na niej jak obłąkana.

[5] Zablokować dwie auto i tarcze.

 

Co można byłoby zrobić?

 

Reset topki

Reset skinów

Otworzyć szybką rekrutacje, ponieważ jest tylko 1 admin, na prawie pełny serwer.

Pozytywnie rozpatrzyć ten temat :D

 

Pzdr @Slom3K 

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie rozpędzaj z tymi resetami bo za długo pracowałem na moje skiny aby znów mieć zero i za długo wbijałem range. Muzyka mi tam nie przeszkadza bo mam off. Jedynie co to naprawić te crashe, szybka rekrutacja może być bo adminów mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie rozpędzaj z tymi resetami bo za długo pracowałem na moje skiny aby znów mieć zero i za długo wbijałem range. Muzyka mi tam nie przeszkadza bo mam off. Jedynie co to naprawić te crashe, szybka rekrutacja może być bo adminów mało.

Człowieku grasz w kratkę to za długo pracujesz, nawet jeśli miałbyś wszystkie skiny to podnieca cię taka gra? jak wszystko masz...A resety powinny być robione co miesiąc jak zmiany rsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku grasz w kratkę to za długo pracujesz, nawet jeśli miałbyś wszystkie skiny to podnieca cię taka gra? jak wszystko masz...A resety powinny być robione co miesiąc jak zmiany rsów.

Po 1 gram gry mam czas lub chęci bo nie jestem nolifem. Po 2 jak cie podnieca gra to twoja sprawa, a mi skiny po prostu dodają estetyczne "smaczki"  do zwykłej gry. Po 3 jak zrobią reset to ponarzekam ale grać będę lecz nie chce resetów bo dla mnie są nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wszystko będzie ustabilizowane na nowym go modzie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZOMBIE + EXP - 91.224.117.27:27160ZM+EXP Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie