Skocz do zawartości

Zablokowane Zmieniamy Serwer na Lepsze - Propozycje Jailbreak


Mistyczne Gacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zaproponować parę pozycji od siebie na poprawę jakości gry na serwerze.

Bardzo zależy mnie i innym graczom na serwerze by gra po stronie Klawiszy była łatwiejsza !

Wszystko jest w porządku. Więźniowie mają się buntować - Cały sens tej Gry.

Ale mają za Łatwo ! Nie może być tak że serwer w swojej konfiguracji pomaga więźniom się buntować.

Nie może być tak że jeden Klawisz nie ogarnie wszystkich więźniów przez dodatki w grze po stronie więźniów.

 

Poważnie trzeba nad tym popracować :)

Na razie tylko 3 punkty.

Propozycji mam więcej , ale nie mogę też nimi zasypać.

Tylko małymi krokami :)

Przeczytać i Zastanowić się nad tym ...

Czy chcemy by Klawisz miał Cholernie ciężko i by serwer przez swój sklep zniechęcał do pozostania nim.

Czy chcemy jednak by szanse były wyrównane i by więzień musiał sobie zapracować na zrobienie budyniu.

 

 

1. Zacznijmy od Strony Sklepu - Więźniowie

 

Sklep Więźniów jest mocno przesadzony.

Dodatki typu : Deagle, Klucz do Cel

 

Powinno to zniknąć ze sklepu !

Nie powinno być tak że Dodatki w sklepie pomagają aż tak mocno się zbuntować.

Na bunt powinno się zapracować.

Kupując taki dodatek przez sklep - Gra z punktu strategicznego traci sens bo tu już nie ma planowania zasadzki . Zero Strategii . Zero Taktyki na Bunt ! Co za problem zarobić na pistolet , kupić i wymierzyć w Klawisza ?

 

Dodatkowo - Klucz do Cel .

Przez to - Klawisze nie mogą prowadzić bez presji.

To samo przez Deagle w sklepie - Klawisz nie może prowadzić bez presji.

 

 

2. Przejdźmy do Ruletki

 

Ruletka ma losować dobre i złe rzeczy.

Co rozumiemy przez dobre ? - Jakiś przyjemny dodatek który pomoże się zbuntować lub doda dużo frajdy i zabawy.

Ale znów jest deagle - To co w sklepie ... Coś co powinno zniknąć.

To już nie jest Dobre, to znów staje się za łatwe.

To już jest podanie broni do ręki - na którą więzień powinien sobie zapracować ucieczką lub kradzieżą.

 

________________________________________________________________________________

 

Losowanie umiejętności - Chodzenie po Ścianach.

Nie działa  - Do usunięcia albo Do naprawy.

 

______________________________________________________________________

 

Informacja o tym co się wylosowało powinna być wyświetlana tylko dla drużyny TT lub tego gościa co wylosował.

Nie może być tak że CT widzi kto wylosował i co wylosował !

 

3. VIP i SVIP

 

 

Vip i Svip - podejrzewam że jest na tą samą flagę.

Dlatego że Svip posiada dwa vipy - przez co ma 250 hp , a nie 200 hp.

Znów przewaga nad ct jest podwójna.

 

Flaga powinna zostać oddzielona by Svip miał tylko Svipa, a nie dodatkowo jeszcze Vipa !.

 

4. HeadShot Day

 

Zabawa pod tą nazwą jest Zabawą Paintball na Kulki.

W opisie jest podane - że zabijamy się kulkami i rzeczywiście strzelamy kulkami z markera.

Ale nazwa zabawy jest zła i wypada zmienić ją na - Paintball bo HeadShot Day to nie jest :D

 

5. Killday z Klasami

 

Klasa Ninja : W opisie jest napisane że klasa dostaje TMP + Deagle - A dostaje inny pistolet niż Deagle. 

Do poprawienia :D

Edytowane przez Mistyczne Gacie

b_460x42_C000000-000000-1F2642-8790AE-FF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o tym co się wylosowało powinna być wyświetlana tylko dla drużyny TT lub tego gościa co wylosował.


Nie może być tak że CT widzi kto wylosował i co wylosował !


 


Moze byc , teoretycznie mi obojetne to czy to zostanie zmienione bo i tak mam sluchawki i slysze kto gdzie cos zdobyl z ruletki/kupil.


 


 


Ruletka ma losować dobre i złe rzeczy.


Co rozumiemy przez dobre ? - Jakiś przyjemny dodatek który pomoże się zbuntować lub doda dużo frajdy i zabawy.


Ale znów jest deagle - To co w sklepie ... Coś co powinno zniknąć.


To już nie jest Dobre, to znów staje się za łatwe.


To już jest podanie broni do ręki - na którą więzień powinien sobie zapracować ucieczką lub kradzieżą.


 


Na to jest mala szansa , o to chodzi w ruletce mamy ryzoko , ale tez dobre nagrody ;)


 


 


Kupując taki dodatek przez sklep - Gra z punktu strategicznego traci sens bo tu już nie ma planowania zasadzki . Zero Strategii . Zero Taktyki na Bunt ! Co za problem zarobić na pistolet , kupić i wymierzyć w Klawisza ?


 


Straznik zazwyczaj biega (jesli mysli) , bo faktycznie latwo go sciagnac jak stoi w miejscu. Jest planowanie zasadzki , strategia tez jest to zalezy wszystko od wiezniow i nie da sie tego przewidziec i przedwczesnie zareagowac. A jesli ktos kupi deagla/granat to odrazu to slychac i latwiej uciec/zabic ow wieznia.


 


Mam przy okazji cos od siebie , gdy w kantorze wymieniamy $ za szlugi to za 10k jest napisane , ze dostaniemy 15 szlugow a dostajemy 25 :D

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje sklep jest do zmiany, klucz i deagl z nabojami do usuniecia, polecam deagl z 1 ammo za 100 szlugów.

 

Ruletka - Wspinanie do poprawy, deagl do usuniecia, dodać deagla z 1 ammo :)

 

Svip, jest to mocne uprawnienie, gracze którzy go nie mają są osłabieni do 10% szans.

 

Co do zabawy to z tego co mi wiadomo to zabawa jest dobrze nazwana, tak się po prostu nazywa.

 

Dla mnie ten Kill Day z klasami jest bez sensu, według mnie do usunięcia.

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deagla z 1 ammo mało kto kupuje i zostanie w sklepie (TT też musi coś mieć) ;)

Klucze do cel praktycznie nikt nie kupuje więc odpada

Co do ruletki możesz wylosować deagla

z 1 ammo ale możesz też śmierć ;)

Co to 4 to tylko nazwa i chyba kazdy wie że to gra w paintballa :V

 

"Informacja o tym co się wylosowało powinna być wyświetlana tylko dla drużyny TT lub tego gościa co wylosował.

Nie może być tak że CT widzi kto wylosował i co wylosował !"

Czyli wg Cb TT ma losować śmiertelne, deagle, granaty i CT ma o tym nie wiedzieć ? Szanse CT były by 5%

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalcie totalny bezruch, to jest żenujące, że coś takiego macie na serwerze. Największe gówno na JB. Aktualnie chyba żaden JB czegoś takiego nie posiada. lepszy jest bezruch i bezruch do odwołania, a nie jakiś tam totalny, który myślałem, że raz na zawsze zniknął z serwerów JB.. a jednak jest tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalcie totalny bezruch, to jest żenujące, że coś takiego macie na serwerze. Największe gówno na JB. Aktualnie chyba żaden JB czegoś takiego nie posiada. lepszy jest bezruch i bezruch do odwołania, a nie jakiś tam totalny, który myślałem, że raz na zawsze zniknął z serwerów JB.. a jednak jest tutaj.

No widzisz czymś wyróżniać się musimy i prawidłowo :)

 

Po za tym propozycja bez wzoru jest do natychmiastowo zamknięta no cóż ale nie którzy zdążyli się wypowiedzieć więc od mojej strony dodam, że w sklepie nic nie będzie zmieniane. Dlatego został poprawiony regulamin by wzmocnić prowadzenie CT. 

Resztę się ogarnie

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie