Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
V I P E R

Kilka propozycji

Recommended Posts

Siemano na temat od razu w punkcikach.

1. Ogólny reset wszystkiego.Serwer na nowej sieci to niech będzie nowy początek

2. Nerf komandosa,szturmowca,Na tych serwerach tylko tymi 2 klasami się gra praktycznie 7/10 osób grają tymi klasami..

Co do nerfów. komandos o wiele zmniejszenie szybkości ruchu. Co z tego,że 640ptk na start? Jest on za szybki i ma tylko nóz i dg.. 

Szturmowiec +50 do m4 za dużo 30 okay+2 skoki+he TYLE Nie szybciej biega xD. 

3.Wprowadzić /freeperk 

4.Tutaj bym się musiał rozpisywać ale mniej więcej zablokować kilka perków na klasach

trutki na Tajniaku niewidoczność wiadomo nóz  i typ otruty...

Assasin 1/1 z noża zablokować (nie pamiętam perku)

i tutaj jak ogarnę co i jak na serwie to napisze jeszcze.

 

Jak coś przypomne sobie dam edit

 

 

@Mentor nerfy są potrzebne :). Serwer ma być grywalny kazdą klasą a nie dwoma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

/freeperk jest tylko nie działa na każdej mapie tak jak /sklep ---> kup perk ,a co do reszty to reset tak , nerfy nie potrzebne , no i trujące na tajniaku żeby zakazne jak nie to ban na 5-30min

Edited by Mentor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, jutro zostanie wykonany reset rankingu I leveli.

Pozmieniam te klasy I perki. Assasin jest klasa premium to ma 1/1 z noza. Jak cos jeszcze to smialo pisac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem,że ma 1/1 :D. Mniejsza. Zaraz zabiore się za oglądanie klas jak ich balans i ect. także będe edytowac TEN post.

 

@ Truciaki powinny zostac skasowane. Ten perk nie nadaje się do gry. Uderzysz raz z byle czego i przeciwnik ginie w 5-10 sekun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Truciaki są za mocne... Strzelasz i wystarczy strzał hp automatycznie zabiera w uj.... 

Do tego wprowadzić jakieś klany

Za 16k można dać na wymianę 10 monet a założenie będzie kosztować 500

w klanie można rozwinąc krytyka/expa/drop monet/ranking.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok. Klasy poprawione, trutki usuniete (najwyzej pozniej wprowadze ale nie co slabsza). Masz pliki i pluginy do klanu? To troche roboty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blokada na krasnoludzie perków typu awp snajper exekucja scouter mistrz scouta :]

 

Zielone u@.

 

Wyłączenie latarki komendą.

 

Zawodowy szturmer perk dac 1/x (3-5)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tymi perkami na krasnoludzie to się nie zgadzam , bez obrazy ,ale assasin ma 1/1 , generałem jak wydropisz awp, scouta to też zakazne ? Te klasy mają niewidki więc , tak samo jak tajniak i awp/scout na nożu niewidka , zachodzi od tyłu i typa ni ma, a co do latarki to wyłączyć na stałe , bo strasznie laguje serwer 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trujace moga zostac jeszcze nie mialem tak ze gine za pierwszym truciem a gram na tym serwerze od 3miesiecy wiec ? Jedynie mozna by poprawic bugi nic wiecej wszystko bylo ok

Jezeli znerficie te klasy to bardzo malo osob bedzie gralo z powodu tego ze nie ma nic fajnego w reszcie klas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Made ma racje , usunąć wszystkie bugi i trujące naboje (albo nerf) , resztę zostawić w spokoju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Dziubas
   Cześć, gram na tym serwerze dopiero dwa dni i jak tak patrze jest sporo rzeczy do zrobienia/zmienia, mam spore doświadczenie jezeli chodzi o tego typu serwery wiec bez zbędnego pie**** przejde do rzeczy 
   1 Gdy tak patrze jak ludzie mają 1k ammopacków to az mi sie słabo robi xD moze by postawic jakis limit 300/400 myśle że to by było zbalansowane 
   2 Lord vader-  nie dosc, że zatrzmuje to jeszcze dmg, a na dodatek ludzie po urzyciu tego nawet nie wchodzą do gracza by zginąć/zabić go to az mi sie żal robi, moze by go tak zmienić na zombie z 6k hp ze zwiększoną szybkością i podwójnym skokiem, cos takiego 
   3 Jakieś zasady dla zombie np afk =ban na jakies 10 min do godziny po otrzmaniu upomienia, myśle, że by im dało troche do myślenia.
   4 Te bronie z dodatkowym dmg nie są zbyt hmmm ZbAlAnSoWaNe bo bądź co bądź to 1,5x i 2x dmg to troche dużo proponuje je usunąć bo nie mają sensu 
   5 Kiedyś gralem na takim serwerze godzie były sandbag, spoko sprawa na podsadzke lub dodatkową ochrone 
   6 Dodatkowe mody jak sanjper, lub cos innego co by zróżnicowało rozgrywke 
   7 Widoczność-Gdyby zmniejszyć widoczność dla graczy i wprowadzić przedmiot zwykły noktowizor za 15 ap 
   8 Gdy zostaje ostatni gracz, ten dostaje cos, jakby "wabik" ktory wydaje dźwięki oraz pokazuje na mapie graczom, lub pokazuje miejsce pobytu gracza przez sciany 
   Co myślicie ????
  • By drenn
   Zapewne wielu spośród Was naoglądało się filmów lub naczytało historii. Pan i władca piekielnych czeluści, czarny pan oraz jego sługi i wiele innych tytułów przystało do jegomościa o dość oryginalnym Imieniu SZATAN. Ale co z nich jest prawdą, a co fałszem? Z powodu mediów w postaci kinematografii czy gier oraz książek w ludzkich umysłach utrwalił się pewien schemat na temat tego kim lub czym jest Szatan, co potrafi, a może nawet jak powinien wyglądać. Dziś przybliżę Wam kilka faktów oraz obalę pewne mity na jego temat.


   Egzorcyzmy to tylko wymysł 
    
   Wielu sądzi, że proces egzorcyzmowania został wymyślony jedynie na potrzeby kina czy książek, a jest to błąd. Zabieg ten istnieje od tysięcy lat i mimo iż rzadko konieczne jest jego używanie, to jednak nadal jest potrzebny. Oczywiście to co oglądamy w kinie nijak ma się do rzeczywistości, no może z wyjątkiem krzyków oraz większej siły w niektórych cięższych przypadkach.
   Jednak w większości jest to po prostu długa oraz żarliwa modlitwa nad ofiarą.

   Watykan przykłada wielką wagę do szkolenia egzorcystów i oferuje nawet specjalne kursy dla kapłanów, w których uczą się rozpoznawać złe duchy a także je wypędzać. Jednak trzeba też spełniać dość ścisłe kryteria jak niezachwiana wiara, ponadprzeciętna pobożność czy pewność siebie. W samym Trójmieście mamy do dyspozycji pięciu egzorcystów.
   Trzeba też pamiętać, że ci nie pędzą na każde zawołanie i wzmiankę o duchu, ponieważ wiedzą, że najważniejsze jest dobro człowieka. Tak więc gdy faktycznie przychodzi do nich ktoś opętany to do dyspozycji ma licznych pedagogów, psychologów czy psychiatrów, którzy starają się określić czy nie jest to aby opętanie udawane czy też choroba psychiczna. Dopiero gdy są w 100% pewni, że ofiara jest opętana i wykluczą wszelkie naturalne choroby fizyczne lub psychologiczne przechodzą do rytuału egzorcyzmu.
    
   Przykładów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy wspomnieć chociażby naszego papieża Jana Pawła II, który zdaje się również miał wykształcenie w kierunku egzorcyzmów. Przejeżdżał przez Plac Św. Piotra w 2000 roku. W pewnym momencie pewna młoda dziewczyna zaczęła kląć bez opamiętania, szczególnie w jego kierunku. Ochrona próbowała ją uspokoić, lecz nie potrafili sprostać nadludzkiej sile drobnej kobiety. Wtedy Papież kazał podjechać swym papamobile, gdy się zbliżył ta zaparła się jeszcze mocniej by go poniżać, wyzywając go od krzywych staruchów i jeszcze gorszych. Jak mówi kamerdyner papieża "krzyczała grobowym głosem, jeden z biskupów uciekł". Papież zaczął się nad nią modlić po łacinie, jednak dziewczyna nie ustępowała. Dopiero po kilku minutach jej głos zaczął cichnąć i po czasie wyraz jej twarzy zmienił się na spokojny. Wtedy to papież położył jej dłonie na głowie i pobłogosławił, a ta opadła na ziemie z ulgą i wdzięcznością wymalowaną na twarzy.
    
   Szatan nie tylko istnieje, lecz włada Ziemią i ma nawet swój tron
    
   Wielu wierzących z dziwnych powodów upiera się w stwierdzeniu, że nie ma złych duchów, a jest to poważny błąd. Gdyby ci ludzie chociaż odrobinę poczytali Pismo Święte to wiedzieliby, że jest w nim sporo wzmianek o upadłym aniele. 
   Co więcej wiele razy nawet sam Jezus wspomina iż Szatan krąży po świecie, a nawet posiada tutaj swój tron.

   W 2 rozdziale Księgi Objawienia możemy natknąć się na ciekawy fragment tekstu, w którym Jezus chwali Kościół w mieście Pergamon, które w tamtych czasach było wręcz pogrążone w magii i pogaństwie i to z tego powodu Szatan wybrał je na swój dom.
   "Wiem gdzie mieszkasz, tam gdzie jest tron Szatana, a trzymasz się mego imienia i wiary mojej się nie zaparłeś, nawet we dni Antypasa, wiernego świadka mojego, który został  zabity u was, tam gdzie mieszka szatan."
    
   Oczywiście miało to miejsce wieki temu i nie wiadomo gdzie najpotężniejszy z aniołów przebywa obecnie. Może nawet mieszka tuż obok Ciebie?
    
   Szatan nie taki brzydki jak go malują, jednak zbyt zachłanny
    
   Dość powszechnie uważa się iż Szatan jest istotą odrażającą i każdy kto choć przez chwilę mógłby na niego spojrzeć, natychmiast dostałby zawału serca. Taki obraz jest powielany i przedstawiany niemal wszędzie. A jednak jest on zupełnie sprzeczny z prawdą.
   Wspomina się też często o strąceniu go z niebios, jednak nie spotkałem się na zajęciach religii z dokładnym objaśnieniem dlaczego i jak to się stało.

   Jeśli wyszukamy w Biblii Księgę Ezechiela  to znajdziemy fizyczny opis Szatana wraz z opisem jego charakteru, a także tym dlaczego Bóg wyrzucił go z niebios wprost na Ziemię. Co więcej znajdziemy tam informację iż był on najpiękniejszym oraz najbardziej cnotliwym ze wszystkich aniołów stworzonych przez  Stwórcę, jednak z czasem zgubiła go pycha.
    
   "Ty, który byłeś odbiciem doskonałości, pełnym mądrości i skończonego piękna... Obok cheruba, który bronił wstępu, postawiłem cię; byłeś na świętej górze Bożej, przechadzałeś się pośród kamieni ognistych. 
   Nienagannym byłeś w postępowaniu swoim od dnia, gdy zostałeś stworzony, aż dotąd, gdy odkryto u ciebie niegodziwość.
   Twoje serce było wyniosłe z powodu twojej piękności. Zniweczyłeś swoją mądrość skutkiem swojej świetności. Zrzuciłem cię na ziemię;"
    
   Jeśli zaś zajrzymy do Objawienia Św. Jana to znajdziemy taki oto fragment, który opisuje w jakich okolicznościach strącono Szatana na Ziemię:
   "I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego, lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie. I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie”
    
   Szatan i złe duchy się nie boją, jednak nie mogą nam nic zrobić?
    
   Jest to powszechne przekonanie, lecz częściowo błędne. Zarówno Szatan jak i jego poplecznicy aktywnie angażują się w nasze życie by poprzez różnego rodzaju sztuczki oddalić nas o wiary w Boga lub chociaż uprzykrzyć nam życie. Należy jednak pamiętać, że będą to robić raczej niechętnie w stosunku do osób pielęgnujących swą wiarę, ponieważ żywią oni awersję do rzeczy, które z dala roztaczają aurę Pana.
   Wolą raczej trzymać się bliżej ludzi bardziej grzesznych i starać się by ostatecznie odwrócili się od Boga.
   „Bądźcie więc poddani Bogu, przeciwstawiajcie się natomiast diabłu, a ucieknie od was”
    
   Nie zmienia to faktu, że mogą próbować ingerować w nasze życie i mają ku temu możliwości. Tylko wola boska powstrzymuje te duchowe istoty przed zrobieniem nam krzywdy fizycznej, choć przy bardzo opornych na wiarę i pławiących się w grzechu i to może się przytrafić.
    
   Duch może kusić lub przeszkadzać w różny sposób, może to być forma lekka w postaci smrodu, może też ukazywać się nam pod różnymi postaciami jak np. kot, pies, dym, zapach czy inny człowiek. Znane są nawet przypadki gdy świętym ukazywał się w postaci Maryi.
    
   Udało mi się dotrzeć do wyznania pewnego księdza, który ponoć był dręczony przez złego ducha i bał się go. Twierdził on, że duch groził mu poprzez SMS, zawsze o tej samej godzinie. Pewnego dnia nawet do niego przemówił słowami "dawno bym cię zabił, gdyby Ona cię nie trzymała za rękę". Słowo ONA miało być tu odniesieniem do Maryi, zaś po tych słowach ksiądz poczuł ciepło na dłoni i w tym momencie przestał odczuwać strach.
  • By terrorist0p
   Wzór:
   Tytuł propozycji (czego dotyczy) Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić) Linki/Załączniki do wzorników:  
   W nazwie/tytule tematu propozycji powinna znajdować się informacja w kwadratowych nawiasach np. [Mapa] nazwa_mapy
   **** Należy zastosować się do powyższego wzoru, w przypadku niezastosowania się do wzoru propozycja może zostać natychmiastowo odrzucona przez moderatora. ***
  • By ferstel
   AKCJA REKLAMOWA CSOWICZE.PL - KILKA MAŁYCH KROKÓW DO WIELKICH MOŻLIWOŚCI!
    
   WITAJCIE!
   Przychodzimy do Was z ważną informacją! W dniu dzisiejszym rozpoczyna się akcja reklamowa na naszym forum. Mamy nadzieję, że wpłynie ona pozytywnie na naszą sieć i pomoże w jej rozwoju. Jako społeczność macie spory wpływ na funkcjonowanie sieci. Jeśli chcecie nam pomóc w rozwoju wystarczy, że wykonacie kilka zadań, które są poniżej przedstawione.
    
   Po dodaniu postu, wszystkie media będą sprawdzane przez administrację po upływie doby. Jeżeli po 24h z waszego profilu zniknie potrzebna do przyznania punktów informacja, zostaną one anulowane.

   WZÓR
   1. Nick: 2. Wykonane zadania (potwierdzenia): 3. Wybrana usługa:  
   ┌ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ┐
   5 pkt reputacji = 10 pkt reklamowych
   10 pkt reputacji = 20 pkt reklamowych
   15 pkt reputacji = 30 pkt reklamowych
   VIP na wybranym serwerze na 30 dni = 40 pkt reklamowych
   SVIP na wybranym serwerze na 30 dni = 50 pkt reklamowych
   VIP na forum = 60 pkt reklamowych
   └ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ┘
    
   ZADANIA AKCJI REKLAMOWEJ:
    
   STEAM
    
   - Zaproszenie wszystkich do naszej GRUPY STEAM
   ┗  10 pkt reklamowych ┛
   ( Potwierdzenie w postaci screenshota )
    
   - Dodanie do nazwy wyświetlanej " | CSowicze.pl "
   ┗  10 pkt reklamowych ┛
   ( Potwierdzenie w postaci podania linku do swojego profilu )
    
   - Dołączenie do naszej GRUPY STEAM
   ┗  5 pkt reklamowych ┛
   ( Potwierdzenie w postaci podania linku do swojego profilu )
    
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    
   GaduGadu
    
   - Dodanie do nazwy wyświetlanej " | CSowicze.pl "
   ┗  5 pkt reklamowych ┛
   ( Potwierdzenie w postaci podania swojego numeru GaduGadu )
    
   - Dodanie do opisu CSowicze.pl lub treść zapraszającą na sieć
   ┗  5 pkt reklamowych ┛
   ( Potwierdzenie w postaci podania swojego numeru GaduGadu )
    
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    
   FACEBOOK
    
   - Polubienie naszego FANPAGE'a
   ┗  5 pkt reklamowych ┛
   ( Potwierdzenie w postaci screenshota lub podania linku do profilu administracji forum)
    
   - Udostępnienie FANPAGE'a w swoim profil na tablicy
   ┗  5 pkt reklamowych ┛
   ( Potwierdzenie w postaci screenshota lub podania linku do profilu administracji forum )
    
   - Zaproszenie swoich znajomych do polubienia FANPAGE'a
   ┗  10 pkt reklamowych ┛
   ( Potwierdzenie w postaci screenshota )
    
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    
   INSTAGRAM
    
   - Pozostawienie FOLLOWA na naszym INSTAGRAMIE
   ┗  5 pkt reklamowych ┛
   ( Potwierdzenie w postaci screenshota lub podania linku do profilu administracji forum)
    
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  • By chomik
   Wzór:
   Nazwa Propozycji: Opis Propozycji: Link do pluginu(Nie Wymagane):  
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.